Mariusz  Kowalewicz

Mariusz Kowalewicz

Właściciel radia / dziennikarz

Wykształcenie wyższe. Jestem z Włocławka. Pierwsze wzmianki o mojej rodzinie pochodzą z końca XVII wieku. Z mediami jestem związany od 06.1993 r. Od zawsze  ze sportem. A interesuję się  każdą dyscypliną. O jednej z nich, czyli o koszykówce, mogę powiedzieć, że jestem ekspertem.

W radiu eMKa chcę się zająć nie tylko sportem ale także polityką i bezpieczeństwem narodowym.

Wanda Wasicka

Wanda Wasicka

Dziennikarz

Wanda Wasicka z wykształcenia jest historykiem. Najczęściej kojarzona jest jednak z radiem i dziennikarstwem prasowym.  Jej pasją jest teatr, sama też amatorsko występuje. Z zamiłowaniem zajmuje się fotografią, tworzy również poezję. Laureatka ogólnopolskich konkursów literackich i fotograficznych.

Tomasz Dziki

Tomasz Dziki

Dziennikarz

Doktor nauk humanistycznych, jego dorobek liczy już ok. 300 tekstów naukowych i popularnonaukowych, inicjator setek przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych, popularyzujących historię. Wieloletni instruktor sztuk walki. Od 18 lat czynnie uczestniczy w życiu naukowym i kulturalnym Włocławka i regionu.Chcę zajmować się historią, kulturą i edukacją.

Małgorzata Bała

Małgorzata Bała

Dziennikarz

" Kiedy Twoje oczy są inne, cały świat jest inny ponieważ nie chodzi o świat, lecz Twój sposób patrzenia, chodzi o Twoje podejście do świata - Twoje nastawienie jest Twoim światem..." Od ponad 10 lat praktyk i teoretyk szeroko pojętego rynku nieruchomości. Coach i trener rozwoju osobistego.

Karolina Klimecka - Łaptuta

Karolina Klimecka - Łaptuta

Dziennikarz
Joanna Podemska

Joanna Podemska

Redaktor naczelny

Kobieta z pasja i apetytem na życie. Miłośniczka wędrówek górskich, sztuk walki i jazdy rowerem. Wykładowca, terapeuta zajęciowy, autorka książek. Kobieta, która w centrum zainteresowań stawia człowieka uwikłanego w codzienności życia.

Alexis

Alexis

Dziennikarz
Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

0
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja