Zmiana organizacji ruchu w rejonie rypińskich cmentarzy

„Znicz 2018"

Wkrótce dzień Wszystkich Świętych. W okresie prowadzonych działań „Znicz 2018" nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicy cmentarza przy ul. Lipnowskiej w Rypinie, a także przy cmentarzu w Starorypinie Prywatnym.   

W związku z tegorocznym Świętem Zmarłych rypińscy policjanci korzystając z doświadczeń z lat ubiegłych informują , że:  w okresie od dnia 31.10.2018 roku od godziny 06:00 do dnia 01.11.2018 roku do godziny 19.00 zmianie ulegnie organizacja ruchu drogowego w rejonie cmentarza przy ul. Lipnowskiej: 

- ul. Lipnowska na odcinku od ul. Sportowej do ul. Kościuszki będzie jednokierunkowa (zakaz wjazdu od ulicy Kościuszki)

- ul. Sportowa od ul. Toruńskiej do ul. Lipnowskiej również będzie jednokierunkowa  (zakaz wjazdu od ul. Lipnowskiej). 

Parkingi dla samochodów zostały wyznaczone:

ul. Sportowa:

- parking przed MOSiR
- po lewej stronie ulicy na odcinku ul. Toruńska - Lipnowska

ul. Lipnowska:

- parking przy cmentarzu
- po lewej stronie ulicy na odcinku ul. Sportowa - Kościuszki

Ponadto w dniach 01.11.2018 - 02.11.2018 w rejonie Cmentarza Komunalnego w Starorypinie Prywatnym zostanie wprowadzony obustronny zakaz parkowania i postoju na odcinku drogi od firmy GASPOL do parkingu Cmentarza Komunalnego.

W przypadku zapełnienia parkingu przy cmentarzu, odwiedzający mogą skorzystać z jednostronnego postoju na drodze prowadzącej od parkingu w kierunku ul. Gałczyńskiego.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o zwracanie uwagi na ustawione znaki drogowe, jak również bezwzględne wykonywanie poleceń wydawanych przez policjantów oraz osoby uprawnione do kierowania ruchem. Zwracamy się z prośbą o ostrożność w czasie jazdy i wyrozumiałość wobec innych uczestników ruchu.


st. asp. Dorota Rupińska
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji
w Rypinie

foto: tv.rypin.pl


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu