Wzorcownia - 7 sierpnia 2020 roku Plac Grodzki - PKN ORLEN wraz z Fundacją ORLEN zapraszają na cykl spotkań #Wspieramy Polskę

PKN ORLEN wraz z Fundacją ORLEN zapraszają na cykl spotkań #WspieramyPolskę! 7 sierpnia 2020 (piątek) od 12.00 do 18.00 Plac Grodzki przy CH Wzorcownia.


Czeka masa atrakcji na świeżym powietrzu, z zachowaniem pełnego i obowiązującego w danym momencie reżimu sanitarnego. 

  • Szukajcie naszej czerwonej ciężarówki, która będzie ciągnęła naczepę dostosowaną do spotkań, tworzy ona dużą otwartą przestrzeń zapewniającą cyrkulację powietrza, co jest niezwykle istotne ze względów sanitarnych.
  • Co znajdziecie wewnątrz? Dwa licencjonowane przez Formułę 1 symulatory PLAYSEAT z grą F1 2019, w której kierowcą jest ROBERT KUBICA! W lipcu z kolei premierę będzie miała gra F1 2020, w której dostępny jest bolid F1 w barwach ORLEN! Zapisujemy czas przejazdu okrążenia. Codziennie każdy najlepszy gracz wygra grę. Rywalizować będziecie mogli z członkiem ekipy naszej ciężarówki oraz ze sportowcem z ORLEN Team lub Grupy Sportowej ORLEN.
  • Zdjęcie to idealna pamiątka! A nasza ciężarówka idealnie do tego pasuje. Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie w naszej specjalnej fotobudce.
  • Nasi animatorzy proponują udział w ankieciedotyczącej preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród POLSKICH produktów. Za udział w ankiecie otrzymacie zestaw wybranych produktów dostępnych na stacji ORLEN zapakowanych w EKO worek.
  •  Nie zapomnimy także o najmłodszych! :-)Duże bańki mydlane będą idealnym dopełnieniem planowanej akcji.

Koniecznie bądźcie z nami!

 

foto: PKN Orlen

 

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu