WYNIKI MECZÓW WLKA ROZEGRANYCH 04/05.01.2020

Promont Arkadia z jedną porażką. Geberit i Selenka wciąz bez zwycięstwa w tegorocznej edycji WLKA. Delekta i Gronego z ponad stupunktową zdobyczą.

 

DGS/SELENKA – BEMO NIERUCHOMOŚCI  52-84 (21-19,13-22,8-19,10-24)

DGS: PARADOWSKI 5(1), BORYCZKO 10(1), WYSIŃSKI 7(1), PŁOCKI 5, MAREK 8(1), PIOTROWSKI 2, PIETRZAK 6(2), MICHALSKI 4, KITŁOWSKI 5(1), WASZAK 0. TR. ŁUKASZ PARADOWSKI

BEMO: KOZIŃSKI 1, SPECJALSKI 0, TOMASIK 5, WALCZAK 8, PODRALSKI M. 24, PODRALSKI K. 16, SZPRENGEL 4, JANKOWSKI M. 13(1), PRZYBYSZEWSKI MAR. 13. TR. WOJCIECH CHOJNACKI

MEGA PRINT – GEBERIT  77-70 (24-23,21-12,17-15,15-20)

PRINT: MALENDOWICZ  7(1), CIESIESLKI 0, DWÓRZNIK 8(2), WIATROWSKI 5, SZARPAK 2, HOŁDA 2, HYBIŃSKI 15(3), ZAKRZEWSKI 8(1), KRUSZKA 4, SOBCZAK A. 0, WYSIŃSKI 24(1), JANUSZEWSKI 0, MORAWSKI 4. TR. MICHAŁ SOBCZAK

GEBERIT: JASTRZĘBSKI 0, RACZYŃSKI 22, ŻYWICA 0, MARKIEWICZ O. 25(4), BIERNAT 0, WIŚNIEWSKI 2, KACZMAREK 0, DRZEWIECKI 9, SYSKA 4, WOJCIECHOWSKI 6. TR. M.JASTRZĘBSKI/O. MARKIEWICZ

ANWIL TEAM – GRONEKO  62-113 (19-25,14-28,6-26,23-34)

ANWIL;  MAJERANOWSKI 0, WOJCIECHOWSKI 15(3), SKOWROŃSKI 9, URBAŃSKI 13(1), ŁUKOWSKI 16, LISIECKI T. 4. LISIECKI M. 4. TR. ŁUKASZ SZLĄSKIEWICZ

GRONEKO: KOŻAN G. 34(8), KOŻAN P. 10, WÓJCIK 4, PAWLATA 18(1), ZIELIŃSKI 8, ŻBIKOWSKI 12(2), RADACZEWSKI 2, ZAWADZKI 12, KULIŃSKI 13, KRYSKA 0. TR. PAWEŁ GIBCZYŃSKI

SMOKI – MASPOL D&R  82-85 (12-13,16-21,31-27,23-24)

SMOKI: GONTAREK 14(2), BRZEZIŃSKI 24(1), DURMA 10, KOWALCZYK 4, WALK 0, JANKOWSKI 6(1), JAKUBOWSKI 5, WAWRZEŃCZAK 19(1). TR. DAWID KOWALSKI

MASPOL: LANGA 0, DUCHEWICZ 0, SYSKA 7, TRYMERSKI 22(3), MULARSKI 16(3), KUJAWA 11(1), BILIŃSKI 10, BALCERKOWSKI 7, WITKOWSKI 10, CHODOROWSKI 2. TR. BARTŁOMIEJ KUJAWA

WYNIKI MECZÓW WLKA ROZEGRANYCH 05.01.2020

HOTEL ALEKSANDER – AZS/PUZ  64-74 (19-13,19-27,9-15,17-19)

HOTEL: LEWANDOWSKI 18, SZEPCZYŃSKI 18, SZLĄSKIEWICZ 12(1), BORKOWSKI 3, ŚLUFINSKI 2, BRACISIEWICZ 0, ŁYDKA 11(1). TR. ŁUKASZ SZLASKIEWICZ

AZS: RYBKA 0, BRZEZIŃSKI 16, WISNIEWSKI 10(2), SOCHACKI 4, WITWICKI 16(2), SZAŁEK 8(2), JAROSZEWSKI P. 13, PODGÓRSKI 0, OZIMIŃSKI 5, JAROSZEWSKI K. 2. TR. DOMINIK RYBKA

WLOCLAWEK.INFO.PL – RAZ DWA PASTA 93-74 (30-13,25-22,20-20,18-19)

INFO: SEKLECKI 12(2), REGOCKI R. 5, KORPALSKI 9, ROSIAK 6(2), SAFANDOWSKI 4, CICHORSKI 6, MAJCHRZAK 10, KRAWIEC 19(5), REGOCKI A. 22(2). TR. BARTŁOMIEJ RĘDZIKOWSKI

PASTA: KAUWA 10(2), GRZYBEK B. 7(1), WYBORSKI B. 2, MIKLASZEWSKI 22, ORNAT 0, WALISZEWSKI 10(2), SPRYSZYŃSKI 16, FALKOWSKI 7, NENCKI 0. TR. DAWID MIKLASZEWSKI

OPENPARTNER/AUTOSERWIS RADEK – PIAST BĄDKOWO 63-71 (11-19,18-18,8-21,30-21)

AUTOSERWIS: MIROLEWICZ 6, WRONKOWSKI 0, JĘTCZAK 4, GAWLAK 16(3), NOWAK 0, ZIĘTY 8(1), OCHOCKI 9, ZYCH 20(4), KUCHARSKI 0. TR. RADOSŁAW NOWAK

PIAST: DANIELAK D. 18, KOTOWSKI 5, KRĘPEĆ 2, HEJMAN 7, ANDRUSIAK Ł. 9(1), MARCINIAK 8, ROSIAK 17(1), DANIELAK W. 5, DANIELAK R. 0. TR. PIOTR MARCINIAK

UKS FENIKS/RESTAURACJA POLSKA – DELECTA  51-120 (6-40,10-23,18-38,18-19)

FENIKS: SZUBSKI 2, ZYCH 3(1), MAJCHRZAK 28(1), SKOTNICKI 6, KULPA 4, ZIÓŁKOWSKI 0, NOWAKIOWSKI P. 8, GULATOWSKI 0. TR. R. WALCZAK/B. ROJEWSKI

DELECTA: CIEŚLEWICZ 20(4), PYTEL 14(2), TUCHOLSKI 22(2), SULKOWSKI 12, SIECINSKI 11(3), URBAŃSKI 9, CZARNECKI 7(1), ZBOIŃSKI 15(1), MARKOWSKI 8. TR. KRZYSZTOF CZARNECKI

MECZE SEDZIOWALI:  BARTŁOMIEJ CHODOROWSKI, JAROSŁAW MARZEC, JAKUB BORKOWSKI, MIŁOSZ MARKOWSKI, ADAM ZBOIŃSKI, KAMIL CIESIELSKI , JAKUB WITWICKI, MATEUSZ DUCHEWICZ

TABELA WLKA PO MECZACH ROZEGRANYCH 04/05.01.2020

LP

 

Nazwa Zespołu

M

PKT.

+

-

+/-

1.

 

PROMOT ARKADIA NIERUCHOMOŚCI

10

19

901

579

322

2.

 

GRONEKO

10

18

815

635

180

3.

 

PIAST BĄDKOWO 

10

18

737

576

161

4.

 

RAZ DWA PASTA

10

18

783

641

142

5.

 

AZS/PUZ

10

17

749

612

137

6.

 

MASPOL D&R

10

17

813

736

77

7.

 

DELECTA

9

16

772

612

160

8.

 

OPEN PARTNER/AUTO SERWIS RADEK

9

16

643

576

67

9.

 

WLOCLAWEK.INFO.PL

9

15

831

610

221

10.

 

SANGAZ/PARTYWLO.PL

9

15

771

615

156

11.

 

HOTEL ALEKSANDER

9

13

688

665

23

12.

 

SSK GREEN BASKET

9

13

627

621

6

13.

 

BEMO NIERUCHOMOŚCI

9

13

627

646

-19

14.

 

SMOKI WŁOCŁAWEK

10

12

647

824

-177

15.

 

MEGA PRINT

10

11

579

735

-156

16.

 

ANWIL TEAM

10

11

629

851

-222

17.

 

UKS FENIKS/RESTAURACJA POLSKA

9

10

608

920

-312

18.

 

GEBERIT

9

9

453

760

-307

19.

 

DGS/SELENKA

9

9

373

832

-459

 

11.01.2020 SOBOTA KOL 11   -     PAUZA – AZS/PUZ

G. 14.00 BEMO NIERUCHOMOŚCI – UKS FENIKS/RESTAURACJA POLSKA

     15.20 PIAST BĄDKOWO – WLOCLAWEK.INFO.PL

     16.40 MAPOL D&R – OPENPARTNER/AUTOSERWIS RADEK

     18.00 PROMOT ARKADIA NIERUCHOMOŚCI – HOTEL ALEKSANDER

     19.20 DELECTA – ANWIL

12.01.2020 NIEDZIELA

G.   9.00 SSK BASKET – MEGA-PRINT

     10.20 GRONEKO – SMOKI

     11.40 GEBERIT – DGS/SELENKA

     13.00 RAZ DWA PASTA – SANGAZ/PARTYWLO.PL

 

NASTĘPNE MECZE 25/26.01 2020 TERMINARZ GODZ. WKRÓTCE


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu