Wyniki 23-rd Turnieju "Włocławskiego Klubu Szachowego 1938", czerwiec 2019

Włocławek 2019-06-21/2019-06-23. Tempo gry: 60' + 30'' na ruch. Sędzia: Janusz Augustowski.

"Włocławski Klub Szachowy-1938" zorganizował wraz z Centrum Kultury Browar "B" i Urzędem Miasta Włocławek już 23 Turniej w szachach standardowych.

Od piątku 21 czerwca br. w Centrum Kultury Browar B STARA REMIZA, przy ul Żabiej 8 do niedzieli 23 czerwca toczyły się boje szachowe, a każdy uczestnik  miał na rozegranie jednej z 7 partii 1 godz.. oraz premię 30 sek. za ruch. Sędzią głównym był Janusz Augustowski kl. Państwowa, a rundowym  Oliwia Więckowska, uczennica Zespołu szkół Akademickich we Włocławku i sędzia klasy młodzieżowej z uprawnieniami do Turniejów FIDE.

W turnieju zwyciężyli Mirosław Gawroński z klubu "Hetman" Płock mający 6 pkt., przed Michałem Kowalczykiem z tego samego klubu 5 pkt., Sebastianem Przybyło z Golubia-Dobrzynia 5 pkt., Wiktorią Sivickis z OPP UKS Toruń 4,5 pkt. i Januszem Jeziornym z "WKSz.-1938" mającym też 4,5 pkt.

Szczegółowe wyniki przedstawia poniższa tabela:

Włocławek 2019-06-21/2019-06-23
Tempo gry: 60' + 30'' na ruch
Sędzia: Janusz Augustowski

Wyniki - runda 7

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

m

Gawroński, Mirosław

2041

2400

6,0

22,00

29,50

6

22,0

2

6

I

Kowalczyk, Michał

1601

2000

5,0

21,50

31,50

3

23,0

3

2

II+

Przybyło, Sebastian

1908

1900

5,0

21,00

30,50

4

20,5

4

5

I++

Sivickis, Wiktoria

1773

1900

4,5

22,50

31,50

3

21,0

5

4

I

Jeziorny, Janusz

1778

2000

4,5

21,00

30,00

3

19,5

6

9

I

Lebiedziński, Maciej

1543

2000

4,5

16,50

23,00

4

17,0

7

3

I+

Cichocki, Konrad

1809

2100

4,0

22,00

31,00

3

20,5

8

18

II

Łapiński, Jerzy

1258

1800

4,0

19,50

27,00

3

16,0

9

8

II

Szarfemberg, Paweł

1556

1800

4,0

19,00

26,00

3

17,5

10

7

I++

Cichocka, Katarzyna

1572

1900

4,0

17,50

25,50

3

16,5

11

12

II

Sztuka, Cezary

1497

1800

4,0

15,50

21,50

4

13,0

12

14

II

Muzalewski, Sławomir

1449

1800

3,5

17,50

24,50

3

13,5

13

23

III

Śliwa, Krzysztof

1033

1600

3,5

16,50

21,00

3

12,0

14

11

I

Stępniak, Stanisław

1504

2000

3,5

16,00

23,00

3

13,5

15

15

II

Konefał, Leszek

1359

1800

3,5

15,00

19,50

3

12,0

16

10

II

Miłecki, Robert

1507

1800

3,0

19,00

25,50

2

13,5

17

17

II

Dąbek, Wiesław

1291

1800

3,0

16,50

21,00

1

12,0

18

16

II+

Bychowska, Marta

1322

1700

3,0

15,00

21,50

2

10,5

19

19

II

Sivickis, Andrejus

1187

1800

3,0

13,50

17,50

2

9,5

20

13

II+

Kaczyński, Maciej

1475

1900

2,5

18,50

26,50

2

10,0

21

22

III

Czekalski, Paweł

1153

1600

2,0

16,00

22,00

2

11,0

22

21

II

Czerwińska, Ewelina

1159

1600

2,0

15,50

20,00

1

7,0

23

20

III

Gryczewski, Tomasz

1183

1600

2,0

14,00

18,00

2

5,0

24

24

bk

Kowalczyk, Marcin

0

1000

0,0

15,00

21,00

0

0,0

 
Lista startowa wyglądała następująco:

 

 

 

 

Lista startowa


Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Data ur.

1

m

Gawroński, Mirosław

2041

2400

KSz Hetman Płock

1963

2

II+

Przybyło, Sebastian

1908

1900

Golub Dobrzyń

1984

3

I+

Cichocki, Konrad

1809

2100

WKSz 1938 Włocławek

1975

4

I

Jeziorny, Janusz

1778

2000

WKSz 1938 Włocławek

1962

5

I++

Sivickis, Wiktoria

1773

1900

UKS OPP Toruń

2002

6

I

Kowalczyk, Michał

1601

2000

KSz Hetman Płock

1981

7

I++

Cichocka, Katarzyna

1572

1900

WKSz 1938 Włocławek

1971

8

II

Szarfemberg, Paweł

1556

1800

WKSz 1938 Włocławek

1996

9

I

Lebiedziński, Maciej

1543

2000

WKSz 1938 Włocławek

1950

10

II

Miłecki, Robert

1507

1800

WKSz 1938 Włocławek

1962

11

I

Stępniak, Stanisław

1504

2000

WKSz 1938 Włocławek

1948

12

II

Sztuka, Cezary

1497

1800

WKSz 1938 Włocławek

1962

13

II+

Kaczyński, Maciej

1475

1900

WKSz 1938 Włocławek

1963

14

II

Muzalewski, Sławomir

1449

1800

WKSz 1938 Włocławek

1974

15

II

Konefał, Leszek

1359

1800

WKSz 1938 Włocławek

1947

16

II+

Bychowska, Marta

1322

1700

WKSz 1938 Włocławek

2005

17

II

Dąbek, Wiesław

1291

1800

Golub Dobrzyń

1958

18

II

Łapiński, Jerzy

1258

1800

WKSz 1938 Włocławek

1945

19

II

Sivickis, Andrejus

1187

1800

UKS OPP Toruń

1971

20

III

Gryczewski, Tomasz

1183

1600

Popowo

1969

21

II

Czerwińska, Ewelina

1159

1600

WKSz 1938 Włocławek

1994

22

III

Czekalski, Paweł

1153

1600

PKS Leśny Bydgoszcz

1966

23

III

Śliwa, Krzysztof

1033

1600

WKSz 1938 Włocławek

2005

24

bk

Kowalczyk, Marcin

0

1000

Kutno

1984

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu