WŁOCŁAWEK "NA WIDOKU" RAP&RAVE FESTIVAL 2019 JUŻ W TĘ SOBOTĘ!

Do 21:00 – wstęp 15 PLN do puszki. Po 21:00 – wstęp 20 PLN do puszki.

Już w najbliższą sobotę, 7 września we Włocławku po raz drugi zagości "NA WIDOKU" RAP&RAVE FESTIVAL. Impreza, która rok temu przyciągnęła nie tylko tłumy włocławian, ale też osoby przyjezdne, w tym roku znów zaczaruje piękny, lecz zaniedbany teren tarasu widokowego "Widok na Włocławek" przy skrzyżowaniu ul. Chełmickiej i ul. Obrońców Wisły 1920 roku na włocławskim Wzgórzu św. Gotarda (Zawiśle).

W tym roku line-up wydarzenia jest jeszcze bogatszy, a programie mikrofestiwalu znalazło się aż 11 pozycji. Wśród nich nazwy dobrze znane ogólnopolskiej i międzynarodowej publice.

W rapowej części imprezy usłyszymy MO฿฿YN, ale również lokalnych, wschodzących wykonawców, a wśród nich ZETU, Locke/Utah i tegoroczny debiutant – Heczacz.

W elektronicznej części wydarzenia zaprezentuje się znany kolektyw WIXAPOL S.A., zaś obok nich ponadto EARGASM GOD, Admions of Hardcore i B2B – TelAwix+Pavulon.

Before zagra dla nas młody włocławski DJ – Wiktor Nowacki

WŁOCŁAWEK "NA WIDOKU" RAP&RAVE FESTIVAL 2019 już w najbliższą sobotę, 7 września, od 18:30 na tarasie widokowym "Widok na Włocławek", przy skrzyżowaniu ul. Chełmickiej i ul. Obrońców Wisły 1920 roku.

100% kwoty zebranej ze zbiórki publicznej idzie na pokrycie kosztów organizacji projektu.

Więcej informacji, w tym szczegółowy line-up i lokalizacja wydarzenia, na naszej stronie – wir.wloclawek.pl/widok2019


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu