WLKA rozpoczęła sezon

Za nami I kolejka

WYNIKI I KOL WLKA

 

WPK/Saniko – Maspol D&R  51-111 (9-24,18-18,9-24,15-45)

Saniko: Mularski 20(2), Gadziomski (1), Wysiński 9(1), Szymański 4, Dybalski Ł. 6(1), Dybalski K. 1, Wawrzeńczak 5. Tr. Maciej Szymański

Maspol: Witwicki S. 36(4), Witwicki J. 2, Witkowski M. 3(1), Syska 6, Kłosowski 10(1), Jaroszewski 17, Trymerski 4, Markiewicz 3, Kujawa 16, Biliński 4, Witkowski K. 10. Tr. Bartłomiej Kujawa

 

Mega Print – DGS/Selenka  90-51 (27-16,21-6,24-8,18-21)

Mega: Sobczak 12, Gontarek 30(3), Jankowski 2, Durma 14, Zakrzewski 7(1), Kruszka 6(1), Walk 3, Ciesielski 9, Szarpak 7. Tr. Jacek Lewandowski

DGS: Zboiński 21(2), Łukowski 19, Dolata 4, Michalski 5, Waszak 2. Tr. Łukasz Paradowski

 

Anwil Team – Piast Bądkowo  60-89 (14-17,16-30,16-16,14-26)

Anwil: Świeciak 11(1), Raszkiewicz 4, Lisiecki T. 4, Krysztoforski 10(1), Lisiecki M. 6, Piotrowski 5(1), Koziorowicz 14(1), Kujawski 6(2), Łukasz Szląskiewicz

Piast: Pogodziński 1, Marciniak 27, Kapeliński 3, Danielak D. 13, Kotowski P. 13, Rosiak 32. Tr. Piotr Marciniak

 

Green Team – Ekoryniec 64-73 (17-12,12-16,14-23,21-22)

Green: Wojciechowski 11(3), Mejer 12(2), Baranowski 8(1), Pawlak 2, Bińkowski 2, Miziołek 22(2), Czajka 5(1), tr. Oskar Kauwa

Ekoryniec: Kłódkowski 2, Różanowski 19 M.(1), Szepczyński 21, Stojak 9, Różanowski J. 5(1), Szląskiewicz 8, Wąsik 2, Łydka 7. Tr. Łukasz Szląskiewicz

 

UKS Feniks – Promot  67-96 (9-23,22-25,6-29,30-19)

Feniks: Nowakowski K. 10(2), Skotnicki 5, Matusiak 16(3), Ziółkowski 5(1), Dagga 6, Nowakowski P. 10(1), Kijak 4, Chruściel 2, tr. R.Walczak/B. Rojewski

Promot: Grzregorzewski K. 2, Grzedzicki 11, Kijewski 5, Bartoszynski 13(1), Grzegorzewski S. 6, Nejman 8, Kowalewski 11, Nowakowski 29(1), Michalak 11. Tr. S. Grzegorzewski

 

BEMO – Chemikor  43-93 (7-21,6-26,14-25,16-20)

Bemo: Politowski 4, Chojnacki 9, Makowski 2, Stroisz 2, Podralski 8, Przybyszewski M. 1. Jankowski K. 4, Szprengel 13. Tr. G.Wudecki/D.Kliński

Chemikor: Kauwa 5, Grzybek B. 21(1), Pilarski 4, Sprzyszynski 15, Grzybek M.2, Waliszewski 20, Gawłowski 17. Tr. M. Kryska


 

Basket Gostynin – Delecta  72 - 78 (13-26,11-10,26-18,22-24)

Gostynin: Seweryniak 2, Walczak 20(2), Jaworski 15(1), Malec 3(1), Kula 2, Sommerfeld 6, Pokropiński 19. Tr. K. Jaworski

Delecta: Błaszczyk 5, Tucholski 12(1), Urbański 30, Pałucki 3, Frontczak D. 16, Chojnacki 12. Tr. K.Czarnecki

 

Open Parnter/AutoserwisP2 – Sangaz/PartyWlo.pl  75-53 (20-10,16-16,18-8,21-19)

Open: Skowronski 10, Jętczak 2, Gawlak 18(3), Kwiatkowski 10(1), Nowak 2, Kowalczyk 7, Świech 11, Ochocki 4, Kucharski 6, Zych 5(1). Tr. M. Skowronski

Sangaz: Więckiewicz 3(1), Czajkowski Ł. 3(1), Kręcicki 9(3), Ręgocki 6, Ciesielski 9, Mirolewicz 11(1), Jędrzejewski 12(1). Tr. J. Jaroszewski

 

wloclawek.info.pl – AZS/PWSZ (21-12,12-5,15-25,17-15)

info: Seklecki 3(1), Majchrzak 7, Pawłowski 11, Cichorski 12, Korpalski 3, Pawlak 4, Ręgocki 7(1), Safandowski 12(1), Guziewicz 6. Tr. B. Rędzikowski

AZS: Jaroszewski P. 10, Wiśniewski 18(3), Sochacki 2, Szpadzinski 5(1), Ochmanski 11(1), Pietrzak 2, Ozimiński 9. Tr. W.Pietrzak

 

Tabela po I kolejce

 

  1. Maspol D&R                              1 2 111- 51

  2. Chemikor                                   1 2 93-43

  3. Mega Print                                 1 2 90-51

  4. Piast Bądkowo                          1 2 89-60

  5. Promot                                       1 2 96-67

  6. Open Partner/AutoserwisP2  1 2 75-53

  7. Green Team                               1 2 73-64

  8. Włocławek.info.pl                     1 2 65-57

  9. Delecta                                        1 2 78-72

  10. Basket Gostynin                         1 1 72-78

  11. AZS/PWSZ                                   1 1 57-65

  12. Ekoryniec                                    1 1 64-73

  13. Sangaz/PartyWlo.pl                   1 1 53-75

  14. UKS Feniks                                   1 1 67-96

  15. Anwil Team                                 1 1 60-89

  16. DGS/Selenka                               1 1 51-90

  17. Bemo Ag. Nieruchom.               1 1 43-93

  18. WKP/Saniko                                1 1 51-111

  19. Groneko                                        - - -


 

Terminarz kol II

 

Sobota 27.10.2018

Godz. 15.00 Groneko – Maspol D&R

          16.20 Anwil Team -  Delecta

          17.40 Green Team –Piast Bądkowo

          19.00 UKS Feniks – Chemikor

Niedziela 28.10.2018

Godz.  8.30 Bemo –AZS/PWSZ

           9.50 Mega Print – Ekoryniec

         11.10 Basket Gostynin – Sangaz/PartyWlo.pl

         12.30 wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2

         13.50 WPK/Saniko – Promot

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu