WLKA

Nowy Rok z WLKA

Wyniki WLKA  9 kol z dnia 05.01.2019r

BeMo Nieruchomości – Groneko  79-94 (20-21,18-18,17-20,24-35)

BeMo: Jankowski M. 2, Koziński 16(2), Podralski K. 4, Makowski 2, Tarnecki 3(1), Podralski M. 5, Jankowski K. 15, Krysztoforski 4, Szprengel 16(4), Chojnacki 7, Przybyszewski M. 5. Tr. Grzegorz Wudecki

Groneko: Kożan G. 29(8), Kożan P. 10, Wójcik 1, Zieliński 4, Żbikowski 19(3), Zawadzki 24, Kuliński 7. Tr. Grzegozrz Kożan

 

UKS Feniks/Restauracja Polska  - WPK/Saniko 80-73 921-16,17-25,28-14,14-18)

Feniks: Nowakowski K. 11(3), Szubski 5(1), Lewandowski 5, Radaczewski 6, Dagga 5, Kulpa 6, Ochmański 2, Nowakowski P. 15(2), Matusiak 17(1), Chruściel 8. Tr. R.Walczak/B. Rojewski

Saniko: Malendowicz 2, Brzeziński 14(2), Kaczmarek 6(1), Charzewski 4(1), Wawrzeńczak 15(1), Wysinski 20(1), Nakonowski 4, Maj 8(2). Tr. Dariusz Kaczmarek

 

Anwil Team – Mega Print  51-69 (14-14,9-26,11-13,17-16)

Anwil:Och 2, Łanek 5, Łukowski 25(1), Lisiecki  T. 8, Krzysztoforski 5(1), Lisiecki M. 6. Tr. Łukasz Szlaskiewicz

Mega: Gontarek 10, Szarpak 11,Durma 11, Sarnowski 15(1), Sobczak A. 2, Sobczak M. 20. Tr. Bartłomiej Sarnowski

 

Delecta – Chemikor  55-70 (15-22,16-13,8-19,16-16)

Delecta: Błaszczyk 1, Tucholski 8(1), Sieciński 2, Borowski 8(2), Frontczak 23(1), Chojnacki 12, Kaźmierczak 1. Tr. Krzysztof Czarnecki

Chemikor: Kauwa 7(1), Grzybek B. 23(3) Wyborski 3(1), Miklaszewski 6, Falkowski 2, Pilarski 3(1), Spryszyński 2, Waliszewski 24(3). Tr. Mariusz Kryska,

 

wloclawek.info.pl – Maspol D&R  88-58 (22-11,17-11,24-16,25-20)

info: Seklecki 8, Pawłowski 9, Korpalski 16, Safandowski 6, (1), Cichorski 19(2), Majchrzak 19(1), Guziewicz 11(1). Tr. Bartłomiej Rędzikowski

Maspol: czerniejewski 3(1), Jaroszewski 8, Markiewicz 3(1), trymerski 3(1), Witwicki 6(1), Kujawa 18(2), Balcerkowski 8, Witkowski 9. Tr. Bartłomiej Kujawa

 

Basket Gostynin – DGS/Selenka  68-62 (16-17,18-14,20-14,14-17)

Gostynin; Kula 6, Steplewski 8, Róg 2, Sommerfeld 6, Walczak 33(2), Pokropinski 13(3),

Selenka: Zboinski 13(2), Tuszynski 28(3), Chabasiński 5, Pietrzak 2, Zandarski 4, Podgórski 8, Michalski 2. Tr. Łukasz Paradowski

 

Open Partner/AutoserwisP2  - Ekoryniec 66-72 (12-12,13-17,17-17,24-22)

Open: Skowroński 9, Jętczak 12,Gawlak 13(2), Kowalczyk 10, Ochocki 8, Zych 14(2). Tr. Maciej Skowroński

Ekoryniec: Różanowski J. 6(1), Tomasik 5, Wojtkowski 5(1), Różanowski M. 2, Szepczyński 16, Stojak 2, Szląskiewicz 31(4), Wasik 3, Łydka 2. Tr. Łukasz Szląskiewicz

 

Sangaz/PartyWlo.pl – Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn  60-56 (11-12,15-12,14-18,2014)

Sangaz: Wieckiewicz 3(1), Czajkowski 1, Kręcicki 17(5), Zawalski 4, Ręgocki 3, Ciesielski 9, Hołda 2, Mirolewicz 8, Jędrzejewski 13. Tr. Jakub Jaroszewski

Promot: Stawicki 1, Grzedzicki F. 7, Karólewski 8, Nejman 4, Kowalewski 4, Nowakowski 13(3), Michalak 19. Tr. Mariusz Lewandowski

 

AZS/PWSZ – Piast Bądkowo  59-60 (15-12,18-18,17-13,9-17)

AZS: Rybka 3(1), Brzeziński 7, Wiśniewski 16(1), Sochacki 10, Szpadzinski 4, Ochmanski 3, Pietrzak 8, Oziminski 4, Jaroszewski 4. Tr. Wojciech Pietrzak

Piast: Nowak 4, Marciniak 12, Kapelinski 11(2), Danielak D. 12, Rychter 2, Andrusiak 11(1), Danielak W. 7. Tr. Piotr Marciniak


 

Mecze sędziowali:  Kamil Ciesielski, Jakub Borkiewicz, Maciej Chabasiński, Adam Zboiński, Michał Mikołajczyk , Grzegorz Szepczyński, Paweł Lach

 

Tabela WLKA po meczach rozegranych   05/06.01.2019r.

  1. Ekoryniec                                                  10 18 768-590 +178

  2. Maspol D&R                                               9 17 742-568 +174

  3. wloclawek.info.pl                                        8 16 657-484 +173

  4. Piast Bądkowo                                           9 16 663-568 +95

  5. Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn          9 15 788-571 +217

  6. Groneko                                                     8 15 643-438 +105

  7. Chemikor                                                   9 15 656-580 +76

  8. Open Partner/AutoserwisP2                      8 14 606-528 +78

  9. Sangaz/PartyWlo.pl                                   8 13 564-539 +25

  10. Delecta                                                       9 13 573-612 -24

  11. AZS/PWSZ                                                 8 12 506-466 +40

  12. Mega Print                                                  8 11 511-533 -22

  13. Basket Gostynin                                         9 11 642-687 -45

  14. DGS/Selenka                                             8 11 590-645 -51

  15. Green Team                                               8 11 544-605 -61

  16. BeMo Nieruchomości                                9 10 539-712 -173

  17. Anwil Team                                                9 10 491-723 -232

  18. UKS Feniks/Restauracja Polska               9 10 508-746 -238

  19. WKP/Saniko                                              9 9 522-794 -265

 

Kol X

 

Pauza - Delecta

12.01.2019 Sobota

Godz. 15.00 DGS/Selenka – BeMo Nieruchomości

          16.20 Maspol D&R – Basket Gostynin

          17.40 Mega print – UKS Feniks/Restauracja Polska

          19.00 Promot/Salon Kosmetyczny Mariln  – Open Partner/AutoserwisP2

 

13.01.2019r Niedziela

Godz.   9.00 WPK/Saniko – Green Team

           10.20 Ekoryniec – wloclawek.info.pl

           11.40 Groneko – Anwil Team

           13.00 Piast Bądkowo – Sangaz/PartyWlo.pl

           14.20 Chemikor – AZS/PWSZ

 

19/20/01.209r ferie -  przerwa w rozgrywkach

Następne mecze 26/27.01.2019r godz. podane zostaną wkrótce.


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu