Trzecia kolejka WLKA za nami

Sangaz/PartyWlo.pl i Raz Dwa Pasta Team: z kompletem zwycięstw.

Nie dla wszystkich drużyn start w tegorocznych rozgrywkach WLKA jest udany.

Na czele tabeli dwa zespoły, które odniosły trzy zwycięstwa: Sangaz/PartyWlo.pl i Raz Dwa Pasta Team. Po dwie wygrane mają na koncie: wloclawek.info.pl, Smoki Włocławek oraz Open Partner/Auto Serwis Radek. Te drużyny wygrały po 2 spotkania przy zero porażek.

Aż sześć zespołów wciąz jest bez zwycięstwa:

14. Maspol D&
15. Geberit 
16. Anwil Team 
17. Mega Print 
18. UKS Feniks/Restauracja Polska
19. DGS/Selenka

 

Wyniki 3 kol WLKA 27.10.2019

Pauza – Open Partner/Auto Serwis Radek

wloclawek . info.pl – Smoki    przełożony na inny termin

Piast Bądkowo – Geberit   przełozony

 

Maspol D&R – BeMo  Nieruchomosci 79-88 (20-19,14-27,22-13,23-29)

Maspol: Balcerkowski 4, Kłosowski 25, Kujawa 15(1), Trymerski 6(1), Mularski 18(4), Lange 4, Bilinski 7(1). Tr. Kujawa Bartłomiej

beMo: Chojnacki 16, Koziński 3, Podralski K. 9, Podralski M. 19, Jankowski K. 11(1), Jankowski M. 8, Przybyszewski Mar. 4, Walczak 4, Szprengel 14(4),Tr. Grzegorz Wudecki

 

Sangaz/PartyWlo.pl   - Anwil Team 119-48 (23-7,35-18,34-9,27-14)

Sangaz: Wieckiewicz 4, Czajkowski 12(2), Błaszczyk 6, Sobczak 18(1), Kręcicki 12(3), Piekarski 13, Ciesielski 22(1), Wojciechowski 8, Kwiatkowski 6, Jedrzejewski 18(1).Tr. Jakub Jaroszewski

Anwil: Włudarski 11, Urbański 7(2), Łukowski 12, Krzysztoforski 5(1), Andrzejewski 7, Bednarek 6. Tr. Łukasz Szląskiewicz

 

Hotel Aleksander – UKS Feniks/Restauracja Polska 106-84 (27-18,26-16,25-28,28-22)

Hotel: Rózanowski J. 8(2), Borkowski 3(1), Antosik 9, Szepczyński 26, Stojak 16,Ślufiński 2, Szlaskiewicz 7(1), Wąsik 8, Bracisiewicz 4, Jaroszewski 23. Tr. Łukasz Szlaskiewicz 

Feniks: Matusiak M. 24(2), Skotnicki 18(4), Nowakowski P. 17, Matusiak B. 23(3), Chruściel 2. Tr. Robert Walczak/Bartłomiej Rojewski

 

Promot Arkadia Nieruchomości – Mega Print  72-54 (25-15,18-17,19-12,10-10)

Promot: Karólewski n20, Wojtkowski 8(2), Kwiatkowski 5(1), Bartoszyński 2, Grzegorzewski 14, Nejman 2, Nowakowski 21(2). Tr. Piotr Karólewski

Print: Wysinski 13, Szarpak 4, Hybinski 7(1), Kruszka 4, Sarnowski 16(3), Morawski 3(1), Sobczak 2, Ciesielski 5(1). Tr. Michał Sobczak

 

Groneko – Delecta  79-77 (16-28,14-17,27-19,22-13)

Groneko: Jaroszewski 8, Koan G. 22(4), Kożan P. 6, Wójcik 9, Pawlata 4, Żbikowski 18(1), Radaczewski 6, Zawadzki 4, Kuliński 2. Tr. Paweł Pawlata

Delecta: Pytel 18(4), Tucholski 2, Sulkowski 3, Siecinski 2, Pałucki 3, Tuszynski 12(2), Zboiński 17(1), Kłódkowski 13(1), Markowski 7(1). Tr. Krzysztof Czarnecki

 

Raz Dwa Pasta Team – SSK Green Basket  79-67 (14-14,23-14,13-13,29-26)

Pasta:Kauwa 13(2), Grzybek B. 13(1), Miklaszewski 11, Spryszyński 16, Grzybek M. 2, Waliszewski 16, Falkowski 8. Tr. Krzystof Pilarski

Green : Mejer 2, Baranowski 6, Majchrzak 15(3), Rypinski 2, Lisiecki 11, Miziołek 15(2), Ochmański 16(4). Tr. Krzysztof Podkomorzy

 

AZS/PUZ – DGS/Selenka  100-33 (24-8,32-11,25-8,19-6)

AZS: Brzeziński 15, Wiśniewski 15(3), Rycicki 4(1), Sochacki 6, Witwicki 6, Szałek 5, Jaroszewski  P. 20, Podgórski 4, Pietrzak 9, Jaroszewski K. 16. Tr. Wojciech Pietrzak

DGS: Paradowski 20(5), Boryczko 1, Wysinski 2, Pietrzak 2, Zanderski 6, Michalski 2. Tr. Łukasz Pardowski
 

Mecze sędziowali: Jakub Borkiewicz , Jakub Witwicki, Bartłomiej Chodorowski , Miłosz Markowski , Grzegorz Szepczyński, Adam Zboiński, Jarosław Marzec, Kamil Ciesielski

Tabela WLKA po rozegranych 3 kolejkach

             

     Tabela

  1. Sangaz/PartyWlo.pl                              3 3

  2. Raz Dwa Pasta Team                           3 3

  3. Hotel Aleksander                                  3 2

  4. Promot Arkadia Nieruchomości           3 2

  5.  wloclawek.info.pl                                 2 2

  6. AZS/PUZ                                              3 2

  7. Smoki W-ek                                          2 2

  8. Open Partner/Auto Serwis Radek        2-0 

  9. Groneko                                               3 1

  10. SSK Green Basket                              3 1

  11. Delecta                                                3 1

  12. BeMo Nieruchomości                          3 1

  13. Piast Bądkowo                                    2 1

      14.Maspol D&R                                        3 0

      15.Geberit                                                2 0

      16.Anwil Team                                         2 0

      17.Mega Print                                          2 0

      18.UKS Feniks/Restauracja Polska        1 0

      19.DGS/Selenka                                     1 0

      

Terminy  4 kol WLKA

Sobota 02.11.2019

g. 14.00  SSK Green Basket – Piast Badkowo

    15.20  Geberit – Maspol D&R

    16.40  Mega Print – Raz Dwa Pasta Team 

    18.00  Smoki – Sangaz/PartyWlo.pl

    19.20  Anwil Team – Hotel Aleksander

 

Niedziela 03.11.2019

 

g.  13.00 UKS Feniks/Restauracja Polska – AZS/PUZ

     14.20 DGS/Selenka – Promot Arkadia Nieruchomości

     15.40 Open Partner/Auto Serwis Radek – wloclawek.info.pl

     17.00 BeMo Nieruchomości - Groneko

   


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu