Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadków na drogach powiatu włocławskiego

Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

W minioną niedzielę (28.10.18) w powiecie włocławskim doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych, których potrąciły auta osobowe. Niestety w wyniku jednego z nich śmierć poniosła 67-letnia mieszkanka gminy Fabianki. 

Do pierwszego wypadku doszło około 17.30 na drodze krajowej nr 67 w miejscowości Fabianki. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 67-letnia piesza przechodząc przez jezdnię, została potrącona przez skodę, która jechała w kierunku Lipna. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy.

Kolejny wypadek miał miejsce około 18.00 w Chodczu, gdzie również doszło do potrącenia pieszej. W kobietę uderzyło daewoo, gdy przechodziła ona przez jezdnię. W wyniku tego zdarzenia, 71-latka doznała obrażeń i trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący autem był trzeźwy.

Obecnie policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowania, w toku których wyjaśniają okoliczności i przyczyny zaistniałych wypadków.


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu