Ta jazda im się nie opłaciła

 

Policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyźni stracili prawa jazdy, zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.  

Wczoraj (21.05.20r) policjanci drogówki podczas pełnionej służby kontrolowali pojazdy i sprawdzali z jaką prędkością się poruszają. Okazuje się, że zdarzają się przypadki, że kierowcy nadal nie stosują się do obowiązujących przepisów i rażąco przekraczają dozwoloną prędkość.

Dowodem na to są pomiary prędkości przeprowadzone przez policjantów w obszarach zabudowanych. Po godzinie 16-tej w miejscowości Urszulewo policjanci ujawnili kierowcę vw, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 104 km/h. Następnie około godziny 18-tej w Ostrowitem policjanci zatrzymali kierowcę skody, który w obszarze zabudowanym również jechał z prędkością 104 km/h.

Kierowcami byli mieszkańcy województwa mazowieckiego. Za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali im prawa jazdy, ukarali mandatami oraz nałożyli punkty karne.

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu