Szkolenie na temat prawnych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych

„WIEMY BO CHCEMY".

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z organizatorem - Stowarzyszeniem CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza przedstawicieli NGO z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego na kolejne bezpłatne szkolenia i konsultacje w ramach projektu „WIEMY BO CHCEMY - cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego”.

Niebawem rozpocznie się kolejny panel szkoleniowy pn.: „PRAWNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA NGO – cz. I: Podstawy prawne działalności organizacji pozarządowych w sferze ekonomii społecznej”.

Dnia 29 sierpnia 2019 roku uczestnicy spotkają się w Urzędzie Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13, w sali nr 5 (na parterze). Szkolenie trwać będzie w godzinach 10.00 – 15.00 i obejmować będzie część wykładową, po której każdy uczestnik szkolenia będzie mógł skorzystać z konsultacji i doradztwa prowadzonego przez radcę prawnego – Monikę Czarnowską.

Celem panelu szkoleniowego „PRAWNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA NGO” jest przedstawienie zmian, jakie w ostatnim czasie zaszły w przepisach regulujących zasady działalności NGO w sferze ekonomii społecznej.

Szczegółowa informacja o szkoleniu, w tym program szkolenia i formularz zgłoszeniowy: https://cop.wloclawek.pl/2019/08/szkolenie-prawne-aspekty-funkcjonowania-ngo/ 


 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu