Szachowe Dni Włocławka 2019

W Centrum Kultury Browar B STARA REMIZA.

"DNI WŁOCŁAWKA" 2019.

Wyniki Turnieju szachów błyskawicznch

 

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

k

Jabłoński, Mariusz

B 2162

2200

10,5

57,00

70,50

10

62,0

2

5

I+

Cichocki, Konrad

B 1748

2100

8,5

57,00

72,50

7

57,5

3

2

k+

Grochowalski, Paweł

B 2106

2300

7,5

58,00

73,50

6

45,0

4

3

k

Kuliński, Krzysztof

B 2021

2200

6,5

58,00

72,50

6

38,5

5

7

I

Szymański, Jan

B 1645

2000

6,5

54,50

67,50

6

38,0

6

9

II+

Kaczyński, Maciej

B 1559

1900

6,5

50,00

60,50

6

38,0

7

8

I++

Cichocka, Katarzyna

B 1574

1900

6,5

47,00

57,50

6

37,5

8

6

I

Augustowski, Janusz

B 1711

2000

6,0

58,00

72,50

6

42,0

9

16

II

Niewiadomski, Andrzej

0

1800

6,0

52,50

67,00

6

36,0

10

15

II

Dębczyński, Dariusz

0

1800

6,0

47,50

58,00

6

32,0

11

10

II

Miłecki, Robert

B 1509

1800

6,0

43,00

51,50

5

33,0

12

4

II+

Przybyło, Sebastian

1908

1900

5,5

57,50

72,00

5

40,5

13

11

II

Konefał, Leszek

B 1483

1800

5,0

47,00

57,50

5

27,0

14

12

II

Dąbek, Wiesław

1393

1800

5,0

47,00

55,50

5

29,0

15

20

bk

Kapuscinski, Andrzej

0

1000

5,0

41,50

48,00

5

24,0

16

13

III

Czekalski, Paweł

B 1231

1600

4,0

42,50

49,00

4

24,0

17

14

II

Czerwińska, Ewelina

B 1111

1600

4,0

42,50

49,00

3

25,5

18

17

IV

Szarfemberg, Marcin

0

1400

2,5

45,50

52,00

2

15,0

19

18

V

Niedzielski, Emil

0

1200

2,5

44,00

50,50

2

15,5

20

19

bk

Żelazek, Franciszek

0

1000

0,0

44,00

53,00

0

0,0

 

Dni Włocławka 2019-06-09/2019-06-09
Tempo gry: 4' + 2'' na ruch
Sędzia: Jerzy Łapiński

Lista startowa


Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Data ur.

1

k

Jabłoński, Mariusz

B 2162

2200

WKSz 1938 Włocławek

1961

2

k+

Grochowalski, Paweł

B 2106

2300

WKSz 1938 Włocławek

1975

3

k

Kuliński, Krzysztof

B 2021

2200

WKSz 1938 Włocławek

1958

4

II+

Przybyło, Sebastian

1908

1900

Golub Dobrzyń

1984

5

I+

Cichocki, Konrad

B 1748

2100

WKSz 1938 Włocławek

1975

6

I

Augustowski, Janusz

B 1711

2000

WKSz 1938 Włocławek

1958

7

I

Szymański, Jan

B 1645

2000

Sierpc

1959

8

I++

Cichocka, Katarzyna

B 1574

1900

WKSz 1938 Włocławek

1971

9

II+

Kaczyński, Maciej

B 1559

1900

WKSz 1938 Włocławek

1963

10

II

Miłecki, Robert

B 1509

1800

WKSz 1938 Włocławek

1962

11

II

Konefał, Leszek

B 1483

1800

WKSz 1938 Włocławek

1947

12

II

Dąbek, Wiesław

1393

1800

Golub Dobrzyń

1958

13

III

Czekalski, Paweł

B 1231

1600

PKS Leśny Bydgoszcz

1966

14

II

Czerwińska, Ewelina

B 1111

1600

WKSz 1938 Włocławek

1994

15

II

Dębczyński, Dariusz

0

1800

Włocławek

1977

16

II

Niewiadomski, Andrzej

0

1800

Włocławek

1965

17

IV

Szarfemberg, Marcin

0

1400

Włocławek

2005

18

V

Niedzielski, Emil

0

1200

Włocławek

1997

19

bk

Żelazek, Franciszek

0

1000

Włocławek

2002

20

bk

Kapuściński, Andrzej

0

1000

Włocławek

1968

 

 

"

 

 

P1000878.jpg

DSC_1244.JPG

P1000862.jpg

P1000868.jpg

P1000871.jpg

P1000873.jpg

P1000881.jpg

DSC_1245.JPG

P1000869.jpg

P1000863.jpg


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu