Strefa na Zdrowie zagości w mieście 23 czerwca

Być zdrowym

Strefa na Zdrowie zagości w mieście 23 czerwca - podczas Dni Włocławka, które odbędą się m.in. na Starym Rynku, zapraszamy mieszkańców na bezpłatne badania specjalistyczne z zakresu: kardiologii, endokrynologii, pulmonologii i okulistyki.

 

W ramach akcji Strefa na Zdrowie, organizowanej przez firmę Polpharma, mieszkańcy Włocławka będą mogli skorzystać z, jak dotąd, najszerszej oferty bezpłatnych badań w Polsce.

 

Ideą akcji Strefa na Zdrowie jest ułatwienie dostępu do badań, porad lekarskich i edukacji zdrowotnej pacjentom w wieku powyżej 40 r. ż.  To także odpowiedź na długi czas oczekiwania w Polsce na wizytę u specjalisty. Program Strefa na Zdrowie ma na celu zapewnienie pacjentom dostępu do tych specjalizacji i badań,  do których dostęp na co dzień jest utrudniony.

 

Na zainteresowanych czekać będą specjaliści, którzy przeprowadzą wywiad, sprawdzą stan zdrowia oraz podpowiedzą jak o nie dbać. Każdy pacjent oprócz badania otrzyma fachową poradę lekarza specjalisty oraz ewentualne wskazania do dalszego leczenia.

 

W ramach akcji oferowane będą:

 

- badania kardiologiczne: badanie cholesterolu, glukozy, jedyne w Polsce badanie wieku serca oraz konsultacje kardiologiczne

- badania endokrynologiczne: badanie TSH, konsultacje endokrynologiczne

- badania pulmonologiczne: badanie spirometryczne, konsultacje pulmonologa

- badania okulistyczne: badania przesiewowe w kierunku jaskry: pomiar ciśnienia w gałce ocznej i badanie dna oka, konsultacje okulistyczne

 

Strefa na Zdrowie to ogólnopolski program bezpłatnych badań zainicjowany przez firmę Polpharma, który trwa od 2012 roku. Do tej pory przebadanych zostało ponad 16 tysięcy polskich pacjentów podczas 79 akcji bezpłatnych badań na terenie całej Polski.


 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu