STASTO Automation Partnerem KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn

Firma STASTO Automation Sp. z o.o., będąca dystrybutorem części do maszyn oraz instalacji przemysłowych, dołączyła do grona partnerów i sponsorów, którzy wspólnie wspierają rozwój KRISPOL 1. Ligi – bezpośredniego zaplecza Ligi Mistrzów Świata.

Firma STASTO Automation rozpoczęła właśnie współpracę z zapleczem PlusLigi. Tym samym do grona firm wspierających KRISPOL 1. Ligę doszedł kolejny, istotny Partner.

– Cieszę się i witam na pokładzie firmę STASTO Automation – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – To dla nas szczególnie ważne, że przedstawiciele biznesu dostrzegają potencjał prowadzonych przez nas rozgrywek, chcą w oparciu o nie budować swoją markę i rozwijać własną działalność. Ten sezon najlepiej pokazuje, że polskie ligi siatkówki są atrakcyjne. Przyciąganie nowych partnerów to dla nas szansa na stałe podnoszenie poziomu – podkreśla prezes.

– Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z Polską Ligą Siatkówki? Siatkówka jako sport narodowy przynosi nam wszystkim wiele radości i chcielibyśmy dołożyć własną cegiełkę do rozwoju tej dyscypliny sportu. Ponadto jestem przekonany, że zawody KRISPOL 1. Ligi oraz inne wydarzenia organizowane przez PLS będą atrakcyjną platformą do nawiązywania ciekawych kontaktów biznesowych oraz pogłębiania relacji z dotychczasowymi partnerami – mówi Jakub Pikulski, Członek Zarządu STASTO Automation.

Firma STASTO Automation zajmuje się doborem i dostawą zaworów procesowych oraz komponentów pneumatycznych i hydraulicznych do zakładów przemysłowych. Dbamy o to, aby fabryki mogły pracować bez postojów. Poprzez szeroki asortyment, duży magazyn oraz wyspecjalizowaną kadrę inżynierów wspieramy służby utrzymania ruchu oraz działy odpowiedzialne za modernizacje i rozbudowę zakładów produkcyjnych. Nasi partnerzy mogą skupić uwagę na rozwoju własnego biznesu, nie martwiąc się o ciągłość produkcji.

Wszystko o nowym Partnerze KRISPOL 1. Ligi: https://www.stasto.eu/pl-pl/home


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu