Śródmiejskie powitanie wakacji już w najbliższy poniedziałek 29 czerwca

Kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe” zaprasza 29 czerwca na „Śródmiejskie powitanie wakacji”. Przedsięwzięcie adresowane jest do dzieci i młodzieży. W programie m.in.: zabawy i animacje przy muzyce, warsztaty balonowe, pokaz baniek mydlanych, zabawy sportowe m.in. wyścigi na trzyosobowych nartach, skoki w workach, wyścigi w alkogoglach, czarowanie śniegu i wiele innych.

Podczas „Śródmiejskiego powitania wakacji” działać będzie „Strefa Bezpieczne Wakacje”, w ramach której można dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzać wakacje w mieście, na wsi i nad wodą. Przygotowane będą pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, gry sytuacyjne w zakresie bezpieczeństwa tj. „Obcy człowiek”, „Obcy pies”, przypomniane zostaną podstawy ruchu drogowego i bezpieczne zabawy na wsi. Prezentowany będzie sprzęt – skuter wodny, quady, wóz Eko-Patrolu, pojazd terenowy oraz sprzęt asekuracyjno-ratowniczy. Działania „Strefy Bezpieczne Wakacje” przygotowane i poprowadzone będą przez Straż Miejską we Włocławku, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Włocławek oraz Komendę Miejską Policji we Włocławku. Już dziś wszystkim służbom serdecznie dziękujemy za wspieranie naszych działań.

„Śródmiejskie powitanie wakacji” odbędzie się w godzinach od 15.00 do 19.00 przed kawiarnią obywatelską „Śródmieście Cafe”, Włocławek, ul. 3 Maja 9. Na ten czas, ze względów bezpieczeństwa, w oznakowanym obszarze okolic kawiarni „Śródmieście Cafe” wyłączona będzie ulica z ruchu pojazdów. Za utrudnienia przepraszamy.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Śródmiejskie powitanie wakacji” przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczestników imprezy prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przestrzeganie zasad zgodnie z wytycznymi MZ.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu