Spotkanie dla przedsiębiorców „Fundusze Europejskie na rozwój firm i innowacje

 

” Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców, którzy planują rozwój firmy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 27 września w godz. 10.00 – 14.00 w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku, ul. Toruńska 30, (sala konferencyjna).

 

Fundusze Europejskie są ogromną szansą przyśpieszenia rozwoju dla firm. Inwestycje realizowane przez przedsiębiorstwa wymagają zaangażowania niekiedy nawet znacznego kapitału. Trudno jest rozbudować hale produkcyjną, zakupić maszyny, otworzyć nowe punkt usługowy wyłącznie w oparciu o posiadane własne zasoby. Pomocą mogą służyć bardzo atrakcyjne pożyczki europejskie. Przedsiębiorca nie ma obowiązku wykazania się innowacyjnością, nie ma obowiązku tworzenia nowych miejsc pracy, nie trzeba spełniać wielu wymogów stawianych w przypadku dotacji.

Wsparcie dotacyjne kierowane jest do firm, które mają pomysły na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania w produktach, usługach czy sposobie ich wytwarzania. Wsparcie to może dotyczyć samego opracowania innowacyjnego rozwiązania, pomocy doradczej we wdrożeniu jak i stworzenia niezbędnego zaplecza do produkcji nowego produktu czy świadczenia innowacyjnej usługi. Wdrożenie innowacji jest procesem trudniejszym jednak jest szansą na wyprzedzenie konkurencji, zdobycie nowych rynków i uznania konsumentów, zwiększenie dochodów firmy.

Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem 54 235 67 21.

źródło: radiozamosc.pl


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu