Samokhin Band zagra w „Rejsie”

Samokhin Band

Dziś o godz. 20.00 w Klubokawiarni „Rejs” na Przystani przy ul. Piwnej rozpocznie się koncert grupy Samokhin Band.

To łódzki posko-ormiańsko-rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Rosjanina i jednocześnie Kozaka, Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Muzyka, którą wykonują, to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego rock'n'rolla oraz wschodniego folku wzmocniona rockowym brzmieniem.

Zespół występował m.in. jako support dla Joe Cocker'a oraz supergrupy Leningrad. Na swoim koncie ma ponad 3 000 koncertów w kraju i za granicą oraz wydane trzy albumy.

Uczniowie Szkoły Muzycznej stworzyli najlepszą konkursową piosenkę Zespół Szkół Muzycznych informuje, że świetlica działająca w szkole bierze udział w Programie Fundacji Orange "Mega Misja" czyli cyfrowa edukacja w szkole i świetlicy.

W programie bierze udział 250 szkół podstawowych z całego kraju. W ramach programu został ogłoszony konkurs na piosenkę o Mega Misji.

Uczniowie OSM I st. zajęli I miejsce. Nagrodą jest wizyta autora książek dla dzieci Pana Grzegorza Kasdepke. Spotkanie z pisarzem odbędzie się w dniu 30.01.2018 r. o godz. 11:00 w siedzibie szkoły przy ul. Wiejskiej.

zdjęcie: youtube


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu