Polski wokalista współpracujący z producentami Martina Garrixa

www.bit.ly/YouTubeNorbertLegiec

Norbert Legieć - producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista urodzony w 2003 roku wykonujący muzykę future pop, dance pop, edm oraz future house. Na początku bieżącego roku swoimi produkcjami zachwycił współpracowników Martina Garrixa.

Na specjalne zaproszenie Justina Mylo oraz Mesto poleciał do Amsterdamu na warsztaty muzyczne, które odbyły się w ich studio. Było to niebywałe spotkanie zważając na fakt, iż Norbert inspiruje się ich muzyką.  Dzięki motywacji, którą otrzymał od znanych producentów młody artysta postanowił w maju 2019 roku wydać swój debiutancki singiel pt. 'Feelin'me', który stworzył od podstaw sam.

Już pod koniec lipca usłyszymy drugi singiel Norberta pt. 'Another High', którego jest autorem muzyki oraz tekstu. Cały utwór konsultowany był z wcześniej wspomnianymi producentami. 'Another High' opowiada o dziewczynie, która przeniosła chłopaka na inny poziom życia przez brak zainteresowania jego osobą z jej strony. Premiera utworu odbędzie się w piątek, 26.07. br.. Na kanałach społecznościowych Norberta, w ten dzień będziemy mieli okazję zobaczyć niebywały klip zrealizowany przez ekipę, która była nominowana do tegorocznych Fryderyków.

 

Social Media Artysty:

Instagram: www.instagram.com/NorbertLegiec

Facebook: www.facebook.com/NorbertLegiecOfficial

Youtube: www.bit.ly/YouTubeNorbertLegiec

Twitter: www.twitter.com/NLegiec


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu