Policjanci zapraszają SENIORÓW 60+ do wzięcia udziału w programie „AKADEMIA SENIORA"

 Termin zgłoszeń mija 26 listopada 2019 r.

Komenda Miejska Policji we Włocławku zaprasza osoby powyżej 60 roku życia, do wzięcia udziału w bezpłatnym programie „AKADEMIA SENIORA". Zajęcia profilaktyczne odbędą się 27 listopada 2019 roku w budynku komendy Policji.

Wydział Prewencji w ramach działań profilaktycznych organizuje  w środę 27 listopada 2019 roku spotkanie dla grupy SENIOR 60+. Jednodniowe zajęcia, przygotowane specjalnie dla tej grupy wiekowej, przewidują ćwiczenia technik samoobrony dla seniora, udzielania pierwszej pomocy oraz wykład i rozmowę „Nie bądź ofiarą". Podczas zajęć specjaliści przekażą starszym osobom jak uniknąć kradzieży portfela, torebki, a także jak zachować się kiedy pseudo „wnuczek, policjant czy pracownik innej instytucji" i próbuje okraść ich z oszczędności. Ponadto mundurowi przypomną seniorom jak ważne jest szybkie zgłaszanie tego typu przestępstw policjantom.

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do zgłoszenia się do programu „AKADEMIA SENIORA" i wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach. Odbywać się one będą w budynku Komendy Miejskiej Policji we Włocławku przy ul. Okrężnej 25 we Włocławku w godzinach od 10 do 13. Udział w zajęciach możliwy jest jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich niezbędnych informacji specjalista Wydziału Prewencji Edyta Olszewska pod nr tel.  /54/ 414 53 59 lub /54/ 414 53 50 w dni robocze w godz. 9 – 14. st. sierż. Tomasz Tomaszewski
Zespół Komunikacji Społecznej
Komenda Miejska Policji we Włocławku


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu