Odpowiedzą za pobicie

Zatrzymanie trzeciego to tylko kwestia czasu

Kara pozbawienia wolności do lat 3 grozi trzem mężczyznom, którzy podejrzani są o pobicie 60-latka. Pokrzywdzony znał tylko jednego z nich, pozostałych ustalili policjanci. Dwaj z podejrzanych usłyszeli już zarzuty.

W poniedziałek (15.10.18r) do dyżurnego rypińskiej policji stawił się 60-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego, który zgłosił, że w minioną sobotę w Skrwilnie został pobity. Jak wynikało ze zgłoszenia, został on zaczepiony przez dwóch mężczyzn, do których po chwili dołączył trzeci. Wspólnie zaczęli go bić i kopać po ciele. Zgłaszający znał tylko jednego ze sprawców.

Po formalnym złożeniu zawiadomienia o przestępstwie policjanci przystąpili do zbierania dowodów w tej sprawie. Jeszcze tego samego dnia kryminalni na podstawie swojej pracy ustalili dwóch pozostałych sprawców pobicia, którymi byli 33-letni mieszkaniec Skrwilna oraz 25-letni mieszkaniec Rypina i ich zatrzymali.  

We wtorek (16.10.18r) oboje usłyszeli zarzuty pobicia za co grozi im do 3–ch lat pozbawienia wolności. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego z mężczyzn.
st. asp. Dorota Rupińska
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji
w Rypinie


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu