Oddaj kropelkę energii dla Niepodległej

Każdy, kto zdecyduje się 9 listopada oddać krew i przyłączyć do szlachetnej inicjatywy otrzyma pamiątkową koszulkę oraz lunchbox

ANWIL włączył się w organizację zbiórki krwi z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy pt. „Kropelka energii” pod patronatem Ministra Energii oraz Ministra Zdrowia. Na zaproszenie chemicznej spółki, jutro, 9 listopada w godzinach 9.00-14.00, mobilny ambulans stanie przy ul. Toruńskiej 222, gdzie każdy zainteresowany udziałem w akcji włocławianin będzie mógł oddać krew.

Łącznie 50 firm energetycznych – w tym spółki z Grupy Kapitałowej ORLEN (m.in. ANWIL) – przyłączyło się do, zainicjowanej na okoliczność przypadającej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ogólnopolskiej zbiórki krwi pod hasłem „Kropelka energii”. Inicjatywa zyskała patronat Ministra Energii i Ministra Zdrowia.

Na dwa dni przed przypadającym Świętem Niepodległości, czyli w piątek, 9 listopada w godzinach 9.00-14.00 mobilny ambulans, na zaproszenie ANWILU, zatrzyma się także we Włocławku. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zbiórce organizatorzy zapraszają na parking znajdujący się przed wejściem do centrum administracji chemicznej spółki przy ul. Toruńskiej 222.

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu