Nowy sezon WLK-a

Kto faworytem?

Nim się człowiek obejrzał, a tu już za nami II kolejka.

Wyniki II kolejki WLKA

Groneko – Maspol D&R  58-77 (14-15,10-22,22-20,12-20)

Groneko: Kozan 9, Wójcik 5, Pawlata 3, Zielinski 7, Żbikowski 12(1), Kowalczyk 10, Kuliński 12. Tr. Paweł Pawlata

Maspol; Czernielewski 3(1), Syska 7, Markiewicz 6(2), Trymerski 2, Witwicki J. 12, Witwicki S. 13(2), Kujawa 7, Biliński 3, Kłosowski 7. Tr. Bartłomiej Kujawa

 

Anwil Team – Delecta  72-66 (16-9,20-4,16-23,20-30)

Anwil: Andrzejewski 7, Świeciak 24, Łanek 2, Lisiecki 3, Raszkiewicz 3(1), Piotrowski 8(1), Koziorowicz 24(3), Żabiński 1. Tr. Łukasz Szląskiewicz

Delecta: Błaszczyk 11(1), Frontczak 15(1), Pałucki 14, Czarnecki 3(1), Borowski 23(1), tr. Paweł Urbański

 

Green Team – Piast Bądkowo  63-72 (10-16,22-22,12-17,19-17)

Green: Orzelski 8, Mejer 5, Baranowski 9(1), Urlich 7, Bińkowski 4, Miziołek 16, Boryczko 2, Stawicki 14(4), Czajka 2. Tr. Oskar Kauwa

Piast: Nowak 2, Marciniak 22, Kapeliński 6(1), Kotowski 8, Rosiak 21, Danielak W. 2, Danielak D. 11. Tr. Piotr Marciniak

 

Chemikor – UKS Feniks  84-44 (13-6,25-17,24-8,23-13)

Chemikor: Kauwa 8, Grzybek B. 20(2), Wyborski 2, Ulanowski 16(2), Pilarski 4, Spryszyński 9, Grzybek M. 2, Waliszewski 21(1), Falkowski 2. Tr. Mariusz Kryska

Feniks: Nowakowski K. 3, Szubski 2, Kulpa 3, Skotnicki 3, Matusiak 16(2), Ziółkowski 2, Ochmański 4, Dagga 8(1), Nowakowski P. 2. Kijak 2. Tr. R.Walczak/B. Rojewski

 

BeMo Nieruchomości – AZS/PWSZ  50-63 (12-15,5-16,12-19,21-13)

BeMo: Koziński 9(1), Przybyszewski Mi. 8, Szprengel 10(3), Krysztoforski 2, Stroisz 1, Jankowski K. 8, Jankowski M. 7(1), Przybyszewski Ma. 2, Chojnacki 3. Tr. Grzegorz Wudecki

AZS: Jaroszewski P. 11, Wiśniewski 5(1), Rycicki 3(1), Sochacki 1, Kępski 10, Szpadziński 2, Ochmański 6, Pietrzak 10, Ozimiński 15. Tr. Wojciech Pietrzak

 

Mega Print – Ekoryniec  65-73 (15-19,15-17,18-22,17-15)

Mega: Sobczak 8(1), Gontarek 15(3), Szarpak 7(2), Durma 7, Hybiński 14(1), Zakrzewski 11, Kruszka 1, Sobczak A. 2. Tr. Jacek Lewandowski

Ekoryniec: Tomasik 7, Różanowski M. 13(1), Stojak 22(1), Przystupa 2, Szląskiewicz 12(1), Łydka 10, Wąsik 7(2). Tr. Łukasz Szląskiewicz

 

Basket Gostynin – Sangaz/PartyWlo.pl  75-83d (13-17,24-18,17-12,14-21,7-15)

Gostynin: Stęplewski 2, Walczak 20, Jaworski 22(5), Malec 26(2), Kula 3(1), Sommerfeld 2. Tr. Kamil Jaworski

Sangaz: Więckiewicz 3(1), Czajkowski Ł 2, Rojewski 3(1), Kręcicki 16(3), Zawalski 1, Ręgocki 4, Wojciechowski 6, Mirolewicz 25(2), Jędrzejewski 23(1). Tr. Piotr Więckiewicz
 

wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2  82-62 (21-8,22-21,17-8,22-25)

info: Majchrzak 8, Pawłowski 23(1), Cichorski 22, Korpalski 6, Safandowski 10(1), Guziewicz 13. Tr. Bartłomiej Rędzikowski

Autoserwis: Skowroński 7, Jętczak 11, Gawlak 19(6), Kwiatkowski 7(1), Nowak 2, Kowalczyk 4, Świech 8, Kucharski 2, Zych 2. Tr. Maciej Skowroński
 

WPK/Saniko – Promot  52-114 (9-36,16-24,15-25,12-29)

Saniko: Mularski 9(1), Gadziomski 5(1), Warszawski 3, Wysiński 18(1), Dybalski Ł. 2, Charzewski 1, Brzeziński 11(1), Nakonowski 2. Tr. Maciej Szymański

Promot: Grzegorzewski K. 4, Grzedzicki 8, Bartoszyński 3, Grzegorzewski S. 18, Nejman 6, Nowakowski 22(1), Michalak 53(3). Tr. Sławomir Grzegorzewski
 

Tabela po  II kolejce

  1. Promot                                            2 4 210-119

  2. Chemikor                                        2 4 177-87

  3. Maspol D&R                                   2 4 188- 109

  4. Piast Bądkowo                               2 4 161-123

  5. Włocławek.info.pl                           2 4 147-119

  6. Mega Print                                     2 3 155-124

  7. AZS/PWSZ                                    2 3 120-115

  8. Open Partner/AutoserwisP2          2 3 137-135

  9. Delecta                                          2 3 144-144

  10. Green Team                                  2 3 136-136

  11. Ekoryniec                                      2 3 137-138

  12. Sangaz/PartyWlo.pl                      2 3 136-150

  13. Anwil Team                                   2 3 132-155

  14. Basket Gostynin                           2 2 147-161

  15. BeMo Nieruchomości                   2 2 93-156

  16. UKS Feniks                                  2 2 111-180

  17. WKP/Saniko                                 2 2 103-225

  18. Groneko                                       1 1 58-77

  19. DGS/Selenka                               1 1 51-90

 

Terminarz - godziny III kolejki WLKA

 

03.11.2018 Sobota

 

Godz. 15.00  Maspol D&R – Mega Print

          16.20 Piast Bądkowo – UKS Feniks

          17.40 Basket Gostynin – WPK/Saniko

          19.00 Sangaz/PartyWlo.pl – wloclawek.info.pl

 

Niedziela 04.11.2018

 

Godz.  8.30 Promot – Green Team

           9.40 Selenka/DGS – Groneko

          11.10 Chemikor – Anwil Team

          12.30 AZS/PWSZ – Ekoryniec

          13.50 Delecta – BeMo Nieruchomości


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu