Niepodległa 2018

Polecamy informator na wloclawek.pl

W naszym mieście od lutego br. odbywają się przedsięwzięcia kulturalne, edukacyjno-historyczne, kościelne, związane z wydarzeniami, które doprowadziły Polskę do odzyskania niepodległości.

Z uwagi na różnorodne działania podejmowane przez placówki oświatowe, kulturalne oraz Kurię Diecezjalną, na stronie internetowej Urzędu Miasta funkcjonuje specjalna, na bieżąco aktualizowana, zakładka: „Niepodległa”. Można w niej znaleźć m.in. kalendarium wydarzeń historycznych z 1918 roku, propozycje przedsięwzięć na 2018 rok oraz tematykę lekcji historycznych we włocławskich szkołach.

Szkoły świętują rocznicę odzyskania niepodległości organizując także różnorodne akcje i okolicznościowe imprezy. Dzięki zaangażowaniu oraz kreatywności uczniów i nauczycieli bardzo szybko rozrasta się internetowa galeria informatora, zawierająca  fotorelacje z różnorodnych wydarzeń.

Zachęcamy do zapoznawania z zakładką na stronie internetowej Urzędu Miasta pn. "Niepodległa": http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/239/niepodlegla


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu