Lider Włocławek zwiększył przewagę nad drugą drużyną do 4 punktów

Mecz awansem: Lider Włocławek - Sparta Brodnica 3:1 (1:0).

Po przegranej z Lechem w Rypinie 0:2 na pozycję lidera powinien awansować drugi w tabeli IV ligi Pomorzanin Toruń. Jednakże wicelider tylko zremisował w Inowrocławiu uz Cuiavią 2:2.

Wczoraj - 30.10.2019 r. został rozegrany jedyny mecz IV ligi regionu kujawsko-pomorskiego, w którym Lider Włocławek pokonał czwartą drużynę tychże rozgrywek Spratę Brodnica 3:1. Już w 12 minucie prowadzenie dla gospodarzy dał Bartłomiej Grube. W 16 minut po rozpoczęciu druzgiej części meczu Sebastian Miśkowiec podwyższył na 2:0 (pierwszy strzał obronił bramkarz zespołu gości).

I kiedy wydałwało się, że kolejne bramki dla zespołu gospodarzy to tylko kwestia czasu, na 2:1 gola zdobył dlla Sparty Skar Błaszczyk (67). Na dwie minuty przed końcem spotkania rezultat meczu ustalił Norbert Nestorowicz, który wszedł na boisko w II części meczu.

Lider wciąż liderem IV ligi z szansą na awans do III ligi.

Skład Lidera:

Paweł Sobczak(bramkarz) - Bartosz Dyszy, Bartosz Winkler, Bartłomiej Grube, Adrian Pęgowski, Wojciech Łojeczko, Szymon Kożecki, Adrian Klepacz, Sebastian Miśkowiec,Patryk Miarka. Robert Kowalczyk.

Autor: Mariusz Kowalewicz