Kujawska Szkoła Wyższa z nowym kierunkiem w nowej Filii!

Na podstawie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 czerwca 2020 r. nasza Uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenia nowego kierunku Zarządzanie w nowej Filii w Siemianowicach Śląskich.

Filia w Siemianowicach Śląskich, to kolejna tego rodzaju jednostka Kujawskiej Szkoły Wyższej po Filiach w Grudziądzu i w Nowym Targu. Jej utworzenie jest konsekwencją systemowych           i strategicznych działań obecnych władz naszej Uczelni; stanowi odpowiedź na potrzeby społeczne w zakresie kształcenia kadr dla instytucji i środowiska gospodarczego Górnego Śląska. W najbliższych planach obecnych władz Kujawskiej Szkoły Wyższej jest uruchomienie czwartej Filii, tym razem na Ukrainie, we Lwowie z kierunkiem Kosmetologia.

Na kierunku Zarządzanie prowadzone będą studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym) o profilu praktycznym. W ofercie kierunku znalazły się specjalności tj.: zarządzenie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Informacje o kierunku i zasadach rekrutacji znajdują się na stronie www.ksw.wloclawek.pl

 

 

 

 

 

 

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu