Komplet zwycięstw Junaka IntroDruk

Finał wojewódzki dla włocławskich Junaczek

Zagrały jak z nut.

Żeby jednym słowem określi grę włocławianek - DOJRZAŁOŚĆ!!!! Podopieczne Kingi Sidwy zagrały bardzo mądry i dpjrzały handball. Mecze turniejowe w hali Zespołu Szkół Elektrycznych to miód na serce "tęcza" dla oczu. Wszystkie trzy mecze w wykonaniu Junaczek to piękna paleta wszystkich kolorów. Zarówno w ataku jak i obronie widać było, że zwyciężczynie turnieju wiedzą co to jest piłka ręczna. Owszem zdarzały się błędy, ale to były błędy, które są w kalkulowane w sport. Junaczki w trzech meczach zdobyły łącznie 44 bramki a straciły tylko 13. W czym duża zasługa obrony i bramkarki Junaka Włocławek. Brawo!!!!!!!

Komplet zwycięstw Junaka IntroDruk w drugim turnieju eliminacyjnym zapewnił im na trzy kolejki przed końcem awans do finału wojewódzkiego!

Junak IntroDruk - Bobry Bobrowo 17:3 (Plecke i Lewandowska po 5, Pluta 3, Korpowska i Bednarska po 2),

Junak IntroDruk - MKS I Brodnica 18:6 (Plecke 6, Lewandowska i Korpowska po 3, Kulińska 2, Chojniak, Brzezińska, Bednarska i Pluta po 1),

Junak IntroDruk - MKS II Brodnia 19:4 (Korpowska, Kulińska i Plecke po 4, Lewandowska 3, Pluta, Bednarska, Chojniak i Brzezińska po 1),

Junak IntroDruk: Erenc, Nowak - Chojniak, Lewandowska, Korpowska, Bednarska, Pluta, Plecke, Brzezińska, Kwiatkowska, Małaszyn, Kulińska, Klimczak, Sidwa.

Trener: Kinga Sidwa.


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu