Kino koreańskie w DKF-ie

„Człowiek bez pamięci”

DKF Ósemka zaprasza film „Człowiek bez pamięci” - mroczny, południowokoreański kryminał rozpisany na postaci dwóch zabójców.

Bohater filmu, Byung-su jest z pozoru zwyczajnym, starzejącym się weterynarzem, który ze względu na posuniętą demencję musi znajdować pod stałą opieką córki. Postępująca choroba coraz bardziej uniemożliwia mu wykonywanie pracy. Jego przeszłość nie jest jednak zwyczajna. Kiedyś był on, bowiem seryjnym mordercą. Zabijał ludzi szkodliwych społeczeństwu, własnoręcznie wymierzając sprawiedliwość. Zaniechał tego procederu po wypadku samochodowym, który jest właśnie przyczyną demencji. Tymczasem w okolicy dochodzi do serii morderstw i Byung-su zastanawia się, czy to przypadkiem nie on sam jest odpowiedzialny za te zbrodnie.

Film „Człowiek bez pamięci”, zrealizowany został na podstawie bestsellerowej powieści Young-ha Kima, jednego z najlepszych pisarzy koreańskich młodego pokolenia. W ciągu 5 dni od premiery film zdobył milion widzów, stając się jednym z najbardziej kasowych thrillerów koreańskiego box office.

Film będzie można obejrzeć w poniedziałek, 20. sierpnia, o godz. 19: 00, w Multikinie.

Bilety w cenie 14 zł do kupienia przed seansem.


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu