Kapitan na kolejne dwa lata z Anwilem

Najpierw Igor Milićić dziś – kapitan. Klub Koszykówki Włocławek ma przyjemność ogłosić, że kontrakt z Kamilem Łączyńskim przedłużono o dwa lata.

Kamil Łączyński dołączył do Anwilu Włocławek w czerwcu 2015 roku i dziś, trzy lata po pierwszym podpisie pod umową z Rottweilerami, wiadomo, że współpraca obu stron będzie kontynuowana aż do końca rozgrywek 2019/2020. We wtorek prezes zarządu Arkadiusz Lewandowski oraz kapitan zespołu złożyli podpisy pod dwuletnim porozumieniem.

- To dla nas ważny moment. Udało nam się dojść do porozumienia z naszym kapitanem i zawodnikiem, który jak nikt w ostatnich latach utożsamiał to, co najbardziej cenią kibice we Włocławku: wolę walki, zaangażowanie i upór. Jako klub akcentowaliśmy chęć przedłużenia umowy od zakończenia ostatnich rozgrywek, ale cieszę się, że i sam Kamil chciał dalej grać w Anwilu. W Polsce tak naprawdę nie było innego miejsca, w którym miałby lepsze warunki rozwoju. Będziemy walczyć o kolejny medal, będziemy grać w Lidze Mistrzów, jestem pewien, że Kamil nadal będzie ważnym graczem zespołu – powiedział prezes Lewandowski.

W ciągu ostatnich trzech lat, pod okiem trenera Igora Milicicia, Łączka ewoluował i z zawodnika, który lawirował między średnimi klubami ekstraklasy, stał się postacią pierwszoplanową w mistrzu kraju.

źródło: http://kkwloclawek.pl


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu