JUSTYNA SAWICKA NA EUROWIZJĘ!

Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda”

Charyzmatyczna wokalistka - Justyna Sawicka lubi zaskakiwać.

Dlatego jej najnowszy teledysk powstawał na jednej z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventura. Nie tylko z tego powodu projekt ma zasięg europejski. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji.

Szwedzkie kompozycje zajmują zwykle czołowe miejsca w konkursie. Czy będzie tak i tym razem? To już druga piosenka zrealizowana w ramach międzynarodowej współpracy. Pierwsza pt. „Siła” nawiązywała do kultowego polskiego filmu „Młode wilki”. Teledysk osiągnął ponad 200 tysięcy wyświetleń na YouTube, a o jego premierze głośno było w mediach.

Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda” napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Mocne słowa skierowane do mężczyzny przez silną kobietę zainspirowały ekipę do powstania teledysku w miejscu słynącym z pięknych krajobrazów, szerokich plaż i sprzyjającym rozmyśleniom.

Dzięki zaproszeniu Patronato de Turismo z Fuerteventura artystka może pochwalić się siedmiodniowym planem zdjęciowym. Jeszcze nigdy na planie teledysku nie pracowałam tak długo, a jednocześnie tak wspaniale! Udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym, spędzając czas w Hotelu Sol Beach House Fuerteventura należącym do sieci Melia Resort & Spa, położonym przy zjawiskowej Lagunie Sotavento!

Razem z ekipą i moją najcudowniejszą na świecie wizażystką - Martą Bybluk odwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca na tej „szczęśliwej” wyspie. Podziwialiśmy czarną plażę w Ajuy, zachody słońca w La Pared, księżycowy krajobraz w Barranco de los Canarios, a także uprawialiśmy jogging w najwygodnieszych stylizacjach od Fuerte Action w miejscowości Morro Jable. - wspomina Justyna Sawicka.

Premiera teledysku będzie miała miejsce 13 lutego w jedynej kanaryjskiej restauracji w Warszawie - Mojo Picon. Będą owoce morze, dużo hiszpańskiej muzyki i walentynkowe nawiązania, a Justyna będzie z pewnością zachęcać, aby Polacy zakochali się w Fuerteventura, tak samo jak ona… 

 

 

Justyna Sawicka - Niezgoda.mp3


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu