Jubileusz Zastępcy Komendanta

Jubilatowi życzymy samych sukcesów i wytrwałości w dalszej służbie na rzecz bezpieczeństwa obywateli oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.  

Z-ca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Rypinie mł. insp. Mirosław Dąbrowski obchodził  jubileusz 25-lecia pracy zawodowej.  Z tej okazji został uhonorowany podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała podczas uroczystej zbiórki, która odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy  podziękował funkcjonariuszom, którzy obchodzili jubileusze służby w Policji. Wśród wyróżnionych był Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie mł. insp. Mirosław Dąbrowski, który w tym roku obchodził jubileusz 25-lecia służby.

Mł. insp. Mirosław Dąbrowski służbę w mundurze rozpoczął latem 1994 roku na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy jako dzielnicowy w komisariacie w Świedziebni. Następnie pracował w Brodnicy jako Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Kierownik Referatu Ruchu Drogowego, Z-ca Naczelnika oraz Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.

W dniu 18 maja 2016 roku został mianowany na stanowisko Z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie, gdzie pracuje do chwili obecnej.

 


st. asp. Dorota Rupińska
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji
w Rypinie


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu