Gorzka lekcja dla złodziei słodyczy

I po co?

 

Policjanci z włocławskiej jednostki zatrzymali 3 mężczyzn, którzy ukradli ze sklepu słodycze o łącznej wartości ponad 500 złotych. Złodzieje wpadli w ręce mundurowych krótko po otrzymaniu zgłoszenia od pracownika dyskontu. 32- 23- i 22-latek usłyszeli już zarzuty i będą odpowiadać za swoje postępowanie przed sądem.

Dyżurny włocławskiej jednostki policji został powiadomiony wczoraj (12.10.20) po południu o kradzieży artykułów spożywczych z jednego z marketów w mieście. Na miejscu mundurowi ustalili, że odpowiedzialni za ten czyn są trzej mężczyźni, którzy zapakowali niemalże hurtowe ilości słodyczy do plecaków i opuścili sklep nie płacąc za towar. Na podstawie relacji świadków oraz zapisu monitoringu funkcjonariusze szybko wytypowali, a niedługo potem zatrzymali zaskoczonych złodziei.

Jak się okazało, ukradli oni ponad 40 czekolad i 2 opakowania pierników na łączną sumę ponad 500 złotych. Część słodyczy mieli jeszcze przy sobie. Włocławianie w wieku 32- 23- i 22-lat trafili do policyjnej celi. Złodzieje usłyszeli już zarzuty kradzieży i będą odpowiadać za swoje postępowanie przed sądem. Grozi im do 5 lat za kratami.

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu