"Godzina w piekle". Zawodnicy MTB w Dobrzyniu nad Wisłą nie jedną godzinę się ścigali w bardzo trudnych warunkach

W trudnych warunkach, piekielnym terenie i słonecznym żarze.

MTB w Dobrzyniu nad Wisłą nie w godzinę lecz kilka godzin, w piekielnym słońcu zawodnicy z całej Polski rywalizowali o najwyższe cele.

 

Zawody zostały rozegrane w kilku kategoriach: młodzik, junior i senior. Na bardzo trudnej trasie, bardzo pofałdowanej i o 35% stopniu nachylenia rywalizowali mężczyźni i kobiety. Najlepsi ukończyli wyścig z czasem około 75 minut (kat. senior).  W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z całej Polski. Nie wszystkim udało się skończyć "Piekielną Godzinę". Jednym zmęczenie zbyt mocni dało się we znaki, innym sprzęt odmówił posłuszeństwa. Ważne, że zawody się udały tak w kategorii sportowej, jak i rozrywkowej. 

 "Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat.   Msc. kat.                      
1 Mateusz Maleszka 16 Dachland Trek Team Młodzik 1                        
2 Dawid Czechowski 30 N-Bike Academy Młodzik 2                        
3 Jakub Sobieraj 36 Belta Team Gdańsk Junior 1                        
4 Franciszek Donarski 24 N-Bike Academy Młodzik 3                        
5 Jakub Krzyżykowski 32 KS SPRINT GRĘBOCIN Junior 2                        
6 Mikołaj Kuczwalski 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 3                        
7 Filip Dorsch 11 Nbice-academy Młodzik 4                        
8 Jan Sobieraj 35 Belta Team Gdańsk Młodzik 5                        
9 Igor Kujawa 31 Belta Team Gdańsk Młodzik 6                        
10 Kacper Bodenszac 22 UKS Cykliści RYPIN Młodzik 7                        
11 Edyta Jakubowska-Olech 143   Kobiety 1                        
12 Aleksander Znaczko 13 Klub Kolarski Wda Świecie Junior 4                        
13 Marcel Dłużniewski 21 CYKLIŚCI RYPIN Młodzik 8                        
14 Jakub Wiśniewski 12 Belta Team Gdańsk Młodzik 9                        
15 Kamila Gurzyńska 17 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 2                        
16 Martyna Dykalska 23 Cykliści Rypin Juniorka 1                        
17 Katarzyna Maślana 15   Kobiety 3                        
18 Oskar Muraszko 25 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 5                        
19 Radosław Kreft 27 Cyklo Kwidzyn Junior 6                        
20 Małgorzata Wojcieszek 29 BeltaTeam Gdańsk Młodziczka 1                        
21 Maria Świerczyńska 10   Kobiety 4                        
22 Zuzanna Podgórska 20 CYKLISCI RYPIN Młodziczka 2                        
23 Apolonia Grabowiecka 18 XTrack.com Kobiety 5                        
24 Blanka Matuszewska 28 Klub Kolarski KOMETA Śrem Młodziczka 3                        
25 Michał Czarnota 26 Cyklo Kwidzyn Junior 7                        
26 Miłosz Frydrychowicz 34 XTrack.com Młodzik                          
27 Wiktoria Łukaszewska 19 CYKLISCI RYPIN Młodziczka                          


 

 "Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat.                      
1 Michał Bogdziewicz 1 Apteki Gemini M40 1                      
2 Michał Przybytek 151 ASE Trek Gdynia M30 1                      
3 Dominik Jakubowski 125 Sunrace MossoPolska.pl M20 1                      
4 Łukasz Derheld 164 ASE Trek Gdynia M30 2                      
5 Grzegorz Maleszka 130 Renault Team M40 2                      
6 Paweł Gołębicki 117 Damen Torus MTB M30 3                      
7 Maciej Kluszczynski 148 ASE Trek Gdynia M20 2                      
8 Daniel Lipinski 110 TTC Toruń M20 3                      
9 Radosław Tecław 141 www.rowertour.com M30 4                      
10 Rafał Szturo 102 SISU‐OWB TEAM M40 3                      
11 Miłosz Wojciechowski 104 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 4                      
12 Radosław Furmański 111 Dobrzyński Klub Żeglarski M20 5                      
13 ŁUKASZ MIGOWSKI 120 SISU-OWB team M30 5                      
14 Bartosz Bejm 153 Bejm Team M20 6                      
15 Michał Felon 160 ZdrowyRower M40 4                      
16 Kacper Danielewski 152   M20 7                      
17 Radosław Jokiel 133 Rowersi Cycling Team M30 6                      
18 Jacek Frydrychowicz 116 XTrack.com M40 5                      
19 Przemysław Zalewski 123 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 7                      
20 Artur Szmyt 115 N-Bike Academy M30 8                      
21 Paweł Ochmański 109 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 6                      
22 Dariusz Sibiński 163 Płocki Klub Kolarski M40 7                      
23 Patryk WICZLING 135 Rowersi Cycling Team M20 8                      
24 Andrzej Pepliński 107 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 9                      
25 Kamil Kruszyński 122 SISU‐OWB TEAM M40 8                      
26 Marcin Jasiński 154 loco-ontheway.pl M30 10                      
27 Mateusz Rudzki 121   M20 9                      
28 Jacek Olech 142   M40 9                      
29 Janusz Maślany 33   M30 11                      
30 Tomir Żukotyński 108 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 10                      
31 Marek Weber 146 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 11                      
32 Waldemar Cisło 145 Cyklo Kwidzyn M40 12                      
33 Grzegorz Drosiński 105 Cyklo Kwidzyn M30 12                      
34 Jarosław Belt 137 Mtb Eldar Świecie M50+ 1                      
35 Przemysław Kasierski 149 Fitserwis MTB Team M30 13                      
36 Kacper Berendt 112 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 10                      
37 Karol Chudzyński 138 SISU-OWB team M40 13                      
38 Piotr Śmigowski 155 WWMK M30 14                      
39 Krzysztof Wichowski 156 TTC Toruń M30 15                      
40 Dariusz Piotrowski 162 MTB Eldar Świecie M40 14                      
41 Damian Kmieciak 126 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 16                      
42 Wojciech Zupa 100 SISU-OWB team M50+ 2                      
43 Waldemar Czarnota 161 Cyklo Kwidzyn M40 15                      
44 Michał Lewandowski 119 MrozBike Team M30 17                      
45 Dominik Maślany 136   M40 16                      
46 Krzysztof Krupiński 129 MTB Koło Team M40 17                      
47 Jerzy Sandomierski 118 Cyklo Kwidzyn M30 18                      
48 Marek Matuszewski 144 Runner's Power Śrem M40 18                      
49 Jacek Wiśniewski 113 PD Bielsk M30 19                      
50 Krzysztof Gałgański 101 SISU-OWB team M50+ 3                      
51 Bogusław Olszewski 103 Cyklo Kwidzyn M30 20                      
52 Mateusz Gurzyński 134 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 21                      
53 Krzysztof Lica 150 SISU OWB team M50+ 4                      
54 Marcin Kobiela 147 Rowersi Cycling Team M20 11                      
55 Adam Smętkowski 165   M20 12                      
56 Patryk Pol 106   M40 19                      
57 Dariusz Pacuk 114 Pacuki M50+ 5                      
58 Robert Sobierajski 157   M20 13                      
59 Rafał Guss 158   M20 14                      
60 Mateusz Hoppe 127 Sopocki Klub Żeglarski M20 15                      
61 Andrzej Mączewski 124 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 6                      
62 Waldek Nowakowski 128 MTB Koło Team M40                        
63 Jacek Smętkowski 166   M30                        
64 Ernest Wawrzyniuk 159   M40   - -

  


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu