Biegasz? Musisz więc pojawić się na tym starcie!

ANWIL Półmaraton Włocławek

Już za dwa tygodnie wystartuje 5. ANWIL Półmaraton Włocławek. Spróbują w nim swoich sił zarówno maratończycy, jak i najmłodsi miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu, dla których organizatorzy zaplanowali biegi „ANWILKI na start”. O finiszu przygotowań do tej jednej z największych imprez sportowych na Kujawach i Pomorzu w poniedziałek, 24 września, podczas konferencji prasowej, opowiedzieli Marek Wódecki, Prezes Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Vectra, Marek Wojtkowski, Prezydent Włocławka, a także Jarosław Chmielewski, Członek Zarządu ANWIL S.A.

21,097 km, 10 km, a także 100-600 metrów to dystanse, z którymi zmierzą się uczestnicy 5. ANWIL Półmaratonu Włocławek. Zapisy dla maratończyków potrwają jeszcze tylko do końca tygodnia – do niedzieli, 30 września. Natomiast lista uczestników zawodów „ANWILKI na start” jest już kompletna. W ciągu trzech dni zapełniła się nazwiskami 400 młodych biegaczy.

Chętnych do udziału w tej jednej z największych imprez sportowych na Kujawach i Pomorzu nie brakuje. O organizacji tak dużego przedsięwzięcia opowiedzieli, podczas konferencji prasowej – która odbyła się w poniedziałek, 24 września – Marek Wódecki, Prezes LKS Vectra, organizator imprezy, a także przedstawiciele sponsorów – Marek Wojtkowski, Prezydent Włocławka i Jarosław Chmielewski, Członek Zarządu ANWIL S.A.

Już dziś wiadomo, w jakich koszulkach wystartują biegacze oraz jak wyglądają medale, które otrzymają na mecie maratończycy i dzieci w wieku od 3 do 11 lat, biorące udział w zawodach „ANWILKI na start”. Wszyscy zainteresowani ich wizualizacją powinni odwiedzić oficjalny profil fejsbukowy wydarzenia, na którym zamieszczone są ich zdjęcia.

Organizatorzy – LKS Vectra – ogłosili również, że tegoroczny półmaraton, a także „włocławska dziesiątka” przebiegną w całości po lewej stronie Wisły. Trasę obu startów ilustruje mapa zamieszczona na stronie anwilpolmaratonwloclawek.pl

Elektroniczne zapisy na 5. ANWIL Półmaraton Włocławek dostępne są na stronie: http://time4run.com.pl/imprezy/anwil-polmaraton-wloclawek/ jeszcze tylko do końca tygodnia.

 

 

Fot. Konferencja prasowa na temat 5. ANWIL Półmaratonu Włocławek, 24.09.2018 r. (od lewej: Jarosław Chmielewski, Członek Zarządu ANWIL S.A., Marek Wódecki, Prezes LKS Vectra, Marek Wojtkowski, Prezydent Włocławka).


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu