Adam Palma i znakomici goście na scenie Browaru B.

Z udziałem Anny Serafińskiej i Leszka Możdżera

28 stycznia o godz. 18.00 w Centrum Kultury Browar B. rozpocznie się koncert Adama Palmy, z udziałem Anny Serafińskiej i Leszka Możdżera.

Adam Palma to najlepszy polski gitarzysta akustyczny, który pochodzi z Włocławka, ale od kilkunastu lat mieszka w brytyjskim Manchesterze. Jest wykładowca gitary na The University of Salford oraz na Manchester Metropolitan University. Ma za sobą kilka albumów, występy z największymi gwiazdami rodzimej sceny muzycznej i współpracę z takimi znakomitościami gitary jak Al Di Meola, Tommy Emmanuel.

Anna Serafińska to absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach – z uczelnią związana zawodowo od 1997, w 2004 jako pierwsza w Polsce uzyskała tytuł doktora w dziedzinie śpiewu rozrywkowego. Aktualnie jest doktorem habilitowanym sztuk muzycznych w dyscyplinie wokalistyka.

Leszek Możdżer jest pianistą, kompozytorem i aranżerem, uważanym za największe objawienie polskiego jazzu. Koncertował we wszystkich krajach europejskich, USA, Kazachstanie, Kirgizji, Brazylii, Argentynie, Urugwaju oraz w Kanadzie.

Pełna informacja na ten temat: http://ckbrowarb.pl/adam-palma-i-goscie-anna-serafinska-i-leszek-mozdzer/

Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu