3. Bieg Cudu nad Wisłą

Nie wszyscy dobiegli

15 sierpnia odbył się 3. Bieg Cudu nad Wisłą zorganizowany przez Włocławski Klub Biegacza Maratończyk we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową oraz pizzerią Biesiadowo.

Całość zorganizowana była na włocławskim zawiślu a sama trasa przebiegała w terenie z dużą ilością wzniesień, które dawały się uczestnikom we znaki. Biegacze pokonali dystans 10 kilometrów a
uczestnicy klasyfikacji Nordic Walking 5 kilometrów. Organizatorzy z całą pewnością będą rozwijać współpracę ze środowiskiem osób chodzących z kijkami. Po wysiłku zasłużyli na posiłek regeneracyjny, który cieszył się dużym powodzeniem. Na zakończenie pod pomnikiem, który jest poświęcony Obrońcom Wisły, zostały wręczone puchary dla najlepszych. Tego dnia każdy uczestnik mógł się poczuć zwycięzcą, gdyż dla każdego został przygotowany pamiątkowy medal. Całość została zakończona złożeniem przez biegaczy kwiatów pod pomnikiem, okolicznościową wiązankę złożyła również delegacja Kukiz' 15.