1 % ZOSTAWIAM WE WŁOCŁAWKU

1% zostawiam we Włocławku!

  • Przekazując 1% wspierasz działalność organizacji na rzecz włocławian. Ważne zadania i cele społeczne, akcje charytatywne… Wszystko to dzieje się z pożytkiem dla Włocławka i nas samych.
  • To przykład aktywności i odpowiedzialności obywatelskiej.
  • Budujemy w ten sposób naszą lokalną tożsamość.

Pamiętajmy – 1% to nie tylko największe Organizacje Pożytku Publicznego. We Włocławku jest wiele podmiotów, które mogą dużo zrobić i są godne naszego zaufania. Dzielmy i mnóżmy dobro wokół siebie – po sąsiedzku.

1% podatku w roku 2019

Jak w poprzednich latach rozpoczynamy kampanię pn. "1% ZOSTAWIAM WE WŁOCŁAWKU".

W 2018 roku włocławskie Organizacje Pożytku Publicznego dzięki hojności podatników z Włocławka i okolic otrzymały wsparcie w wysokości 920 843,99 złotych z 1% podatku. To bardzo duża kwota, ale jesteśmy przekonani, że dzięki staraniom możemy przebić tę sumę!

We Włocławku mamy 30 powodów, aby przekazać jeden procent podatku. To niesamowite i godne zaufania organizacje, które każdego dnia sprawiają, że nasze miasto jest jeszcze piękniejsze. Mniejsze organizacje pozarządowe mogą liczyć tylko na nasze wsparcie, bo działają dla nas i naszych sąsiadów. Działajmy lokalnie wspierajmy naszych!

Przekazanie 1% podatku dochodowego to jeden z najprostszych sposobów na wsparcie ważnych społecznie działań. To także świadoma inwestycja w przyszłość i wkład wniesiony w rozwój otoczenia, w którym żyjemy. Pozornie niewielka kwota stanowi każdego roku poważną część środków, jakimi dysponują lokalne fundacje i stowarzyszenia.

Kampania promująca przekazywanie 1% podatku na włocławskie Organizacje Pożytku Publicznego będzie prowadzona do kwietnia br.

http://cop.wloclawek.pl/1-procent-podatku/

 

 

 

 

 


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu