„REWITALIZACJA – wspólne zmiany, wspólny sukces!

Konferencja będzie się w Centrum Kultury „Browar B.”

W tym tygodniu Włocławek będzie gospodarzem ogólnopolskiej konferencji poświęconej rewitalizacji W dniach 15 – 16 maja 2018 roku we Włocławku odbędzie się ogólnopolska konferencja pn. „REWITALIZACJA – wspólne zmiany, wspólny sukces?”, skierowana do miast zaangażowanych w proces rewitalizacji.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu: „Śródmieście na drodze do zmian – opracowanie narzędzi aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców centrum Włocławka”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Swoje wystąpienia zapowiedzieli uznani w tej dziedzinie eksperci, a wśród nich m.in. prof. Krzysztof Skalski i dr Aleksandra Jadach–Sepioło. Tematyka konferencji obejmie szeroki wachlarz wyzwań związanych z procesem rewitalizacji w polskich miastach -  mieszkalnictwa, partycypacji społecznej, nowych narzędzi ustawowych wprowadzonych ustawą o rewitalizacji i innych. Otwarty charakter konferencji, której część prowadzona będzie w atrakcyjnej formule Open Space Technology, umożliwi każdemu z uczestników realny wpływ na jej program i rezultat.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Włocławek przy współpracy ze Stowarzyszeniem Forum Rewitalizacji.

 

Szczegóły: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,konferencja_rewitalizacja_wspolne_zmiany_wspolny_sukces__,271.html

 

Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja