Wystarczyła tylko chwila

Pamiętaj!

Wartościowe przedmioty pozostawione w aucie to bardzo dogodne okoliczności, które wykorzystują złodzieje. W weekend odnotowaliśmy dwa przypadki włamań do pojazdów, gdzie dwóch włocławian straciło pozostawione na widoku swoje rzeczy.

Komunikaty, apele kierowane do właścicieli aut, aby nie pozostawiać żadnych wartościowych przedmiotów w aucie mają swoje uzasadnienie. Złodzieje szybko wykorzystują takie okoliczności. Doświadczyli tego dwaj włocławianie, którzy pozostawili w pojazdach na osiedlu Zazamcze w miejscu widocznym rzeczy. Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek (27.04.18), gdzie z samochodu peugeot złodziej po otworzeniu zamkniętych drzwi zabrał pozostawioną kurtkę oraz portfel z dowodem osobistym i prawem jazdy. Natomiast w sobotę (28.04.18) sprawca widząc pozostawiony w pojeździe renault na widoku proszek do prania wybił szybę i dokonał jego kradzieży. Teraz policjanci prowadzą dochodzenia w celu ustalenia sprawców włamań do pojazdów i kradzieży pozostawionych rzeczy.

Pamiętaj! Nie pozostawiaj w aucie żadnych przedmiotów, saszetek, toreb czy reklamówek. Czasami szkody spowodowane wybiciem szyby, wyłamaniem drzwi przewyższają straty utraconego mienia. Nie warto! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja