Pierwsze mecze II rundy play-off WLKA

O tytuł w sezonie 17/18

Decydująca faza się zaczęła.

I liga

O m 1-4

wloclawek.info.pl – Delecta  71-56

Open Partner/AutoserwisP2 – Sangaz/PartyWlo.pl  81-69

 

O m 5-8

Wolny los – Flormet

AZS/PWSZ – BHP Ekspert  64-60

 

II liga

O m. 1-4

Promot Centrum Komputerowe – Piast Bądkowo  71-67

Chemikor – Ekoryniec  72-80

 

O m. 5-8

Maspol D&R – Selenka/DGS  79-102

Groneko – wolny los



Statystyki

 

Selenka/DGS – Maspol D&R  102-79 (34-18,23-30,21-19,24-12)

DGS: Nowakowski 10,Zboiński 26(8), Tuszynski 24(2), Jaroszewski 19(1), Łukowski 6, Podgórski 10, Waszak 7. Tr. Ł. Paradowski

Maspol:Kujawa 12, Syska 7, Kłosowski 31, Czernielewski 1, Markiewicz 13(2), Trymerski 6, Witwicki 9. Tr. B. Kujawa

 

Promot Centrum Komputerowe – Piast Bądkowo  71-67 (24-20,28-18,7-13,12-16)

Promot: Nowakowski 30(4), Stawicki 7(1), Łazarski 5(1), Bartoszyński 9(1), Grzegorzewski S. 6, kijewski 10, Bruździński 4

Piast: Marciniak 26(2), Kapeliński 993), Rosiak M. 10(2), Rosiak K. 6(1), Danielak D 14, Andrusiak 2. Tr. P. Marciniak

 

BHP Ekspert – AZS/PWSZ 60-64 (12-8,17-12,14-20,16-24)

Ekspert: Kosiński 2, Frontczak 12, Kucharski 6, Wojciechowski 6, Królikowski 6(1), Lewandowski 10. Tr. W. Królikowski

AZS: Brzeziński 8, Wiśniewski 20(2), Sochacki 3, Szpadziński 10, Pietrzak 22, tr. W.Pietrzak

 

Open Partner/AutoserwisP2 – Sangaz/PartyWlo.pl 81-69 (19-14,15-18,23-20,24-17)

Autoserwis: Skowroński 11(1), szperling 2, Jętczak 4, Gawlak 23(3), Kwiatkowski 14(2), Nowak 2, Zięty 9, Kowalczyk 2, Ochocki 2, Zych 12(1). Tr. M. Skowroński

Sangaz: Więckiewicz 891), Czajkowski Ł. 4,Franczyk 2, Kręcicki 15(3), Jaroszewski 7, Mirolewicz 20(3), Jędrzejewski 13. Tr. J. Jaroszewski

 

wloclawek.info.pl – Delecta  71-56 (17-12,7-20,27-13,20-11)

info: Rosiak 3(1), Seklecki 10(2), Majchrzak 5, Pawłowski 16, Pawlak 5, ręgocki 8, safandowski 8, Krawiec 16(3). Tr. B. Rędzikowski

Delecta: Cieślewicz 14(1), Urbański 11(1), Borowski 2, Świeciak 19(2), Lebiedziński 10(2). Tr. K. Czarnecki

Chemikor – Ekoryniec 72-80 (12-11,24-19,18-22,18-28)

Chemikor: Kauwa 8(2), Grzybek B. 15(3), Miklaszewski 7, Ulanowski 6(1), Spryszyński 8, Waliszewski 11(2), Falkowski 3, Gawłowski 14. Tr. M. Kryska

Ekoryniec: Różanowski J. 5(1), Witwicki 29(3), Różanowski M. 6, Szepczyński 17, Stojak 17(1), Borowicz 4, Wasielewski 2, tr. Ł. Szląskiewicz

 

Terminarz meczów rewanżowych

 

Sobota 12.05.2018r

Godz. 17.00 Selenka/DGS – Maspol D&R

          18.20 Sangaz/PartyWlo.pl – Open Partner/AutoserwisP2

 

Niedziela 13.05.2018r

Godz.   9.00 Ekoryniec – Chemikor

           10.20 Piast Bądkowo – Promot Centrum Komputerowe

           11.40 AZS/PWSZ – BHP Ekspert

           13.00 Delecta – wloclawek.info.pl

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja