Pierwsza edycja Biegu Leśnego pod Patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek,

0

W minioną sobotę odbyła się pierwsza edycja Biegu Leśnego pod Patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek, pierwsza, ale nie ostatnia, bo to dopiero początek naszej przygody z bieganiem.

Trasa biegu prowadziła przez malownicze tereny wokół jeziora Dzilno, natomiast biuro zawodów znajdowało się na terenie szkółki leśnej, co stanowiło dodatkową atrakcję dla uczestników, bo pewnie nie każdy miało okazję zobaczyć leśny „żłobek" z bliska.

Las to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, można jeździć na rowerze, spacerować albo biegać, tą ostatnią formę aktywności w ostatnią sobotę wybrało prawie 100 osób, które zmagały się z innymi uczestnikami, ale też i z samym sobą, żeby przebiec dystans 5 km w jak najkrótszym czasie.

Na zwycięzców czekały drewniane statuetki na pozostałych pamiątkowe medale. Po wszystkim był czas na zasłużony odpoczynek i posiłek, który zawsze lepiej smakuje na łonie natury a i nawet apetyt lepiej dopisuje.

Wszystko to nie udałoby się gdyby nie Włocławski Klub Biegacza Maratończyk, który wziął na siebie formalną organizację biegu, jej wsparcie medyczne oraz techniczne, za co serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą równie owocną współpracę.

Wszystkim, którzy wzięli udział w I Biegu Leśnym, serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Organizatorem wydarzenia był WKB "Maratończyk" a partnerem strategicznym Nadleśnictwo Włocławek.
 
Wyniki zawodów można odczytać pod linkiem:
 
 
Zdjęcia dostępne są na fanpagu Nadleśnictwa:
 
 
 
 
 

Zobacz także

Turniej organizowany jest w ramach zadania dofinansowanego z budżetu Włocławka
Grand Prix Zalewu Włocławskiego 2018
Turniej finałowy - Włocławek (25-27.05.2018 r.
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja