Koszykarscy amatorzy finiszują

Dalszy ciąg rozgrywek WLKA

Włocławska Liga Koszykówki Amatorskiej.

I liga - tabela po rundzie zasadniczej

 

  1. wloclawek.info.pl                               12 22 901-653

  2. Open Partner/AutoserwisP2                12 22 807-682

  3. BHP Ekspert                                     12 19 835-764

  4. Flormet                                            12 18 806-751

  5. Delecta                                            12 15 750-900

  6. Sangaz/PartyWlo.pl                           12 15 732-878

  7. AZS/PWSZ                                       12 14 663-844

 

Rozgrywki play-off – o awansie i zajęciu poszczególnych miejsc decyduje bilans dwóch spotkań(z play-off)

1-wloclawek.info.pl

8- wolny los

 

4-Flormet

5-Delecta

-----------------------------------------

2-Open Partner/AutoserwisP2

7-AZS/PWSZ

 

3-BHP Ekspert

6-Sangaz/PartyWlo.pl



II liga

Tabela po rundzie zasadniczej



  1. Promot Centrum Komputerowe             11 21 854-603

  2. Chemikor                                            11 21 736-531

  3. Ekoryniec                                            11 19 779-653

  4. Selenka/DGS                                       11 19 779-680

  5. Piast Bądkowo                                     11 19 679-599

  6. Green Team                                         11 17 682-551

  7. Groneko                                              11 17 767-660

  8. Maspol D&R                                         11 16 736-739

  9. Mega Print                                           11 14 572-683

  10. End Corr                                             11 13 610-726

  11. UKS Feniks/Restauracja Polska             11 12 577-863

  12. Saniko                                                11 10 512-911




Drużyny z miejsc 1-8 biorą udział w rozgrywkach fazy play-off (jak w I lidze), zespoły z miejsc 9-12 w turnieju pocieszenia



1-Promot Centrum Komputerowe

8-Maspol

 

4-Selenka/DGS

5-Piast Bądkowo

-----------

2-Chemikor

7-Groneko

 

3-Ekoryniec

6-Green Team




Tabela  turnieju pocieszenia

 

  1. Mega Print     1 2 55-42

  2. Saniko           1 2 56-51

  3. End Corr        1 1 51-56

  4. UKS Feniks     1 1 42-55

 

Do rozegrania

Kol 2    Mega Print – Saniko

           UKS Feniks – End Corr

 

Kol 3  End Corr – Mega Print

         Saniko – UKS Feniks



Godzinowy terminarz meczów WLKA które zostaną rozegrane 07/08.04.2018 r.

Sobota 07.04.2018r

Godz. 15.30  Promot Centrum Komputerowe – Maspol D&R

          16.55 Selenka/DGS – Piast Bądkowo

          18.20 Chemikor – Groneko

          19.45 Flormet – Delecta

 

Niedziela 08.04.2018r.

 

Godz.   9.00 Saniko – Mega Print

          10.20 UKS Feniks/Restauracja Polska – End Corr

          11.45 Ekoryniec – Green Team

          13.10 BHP Ekspert – Sangaz/PartyWlo.pl

          14.35 Open Partner/AutoserwisP2 – AZS/PWSZ

Kolejne terminy rozgrywek WLKA

14/15.04.2018

21/22.04.2018

12/13.05.2018

19/20.05.2018

27.05.2018

02.06.2018 zakończenie –mecze o I miejsce w I i II lidze (godz. 15.30 i 16.55)

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja