Areszt dla 25-latka

25-latkowi grozi do 10-ciu lat więzienia.

Policjanci doprowadzili do sądu 25-latka podejrzanego o znęcanie się i spowodowanie obrażeń ciała u dziecka. Sąd zadecydował o jego aresztowaniu na najbliższe trzy miesiące.

 

Wczoraj  (29.03) rypińscy policjanci doprowadzili do sądu 25-latka podejrzanego o znęcanie się i spowodowanie obrażeń u dziecka. Przypomnijmy: we wtorek (27.03) dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie o przyjęciu do szpitala niespełna 3-letniego chłopczyka z obrażeniami ciała, które wskazywały na to, że to tych obrażeń mogły przyczynić się inne osoby. Jeszcze tego samego dnia do sprawy policjanci zatrzymali 25-latka. Na podstawie zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego,  mężczyzna usłyszał zarzut. Podejrzany jest o fizyczne znęcanie się nad dzieckiem działając ze szczególnym okrucieństwem i spowodowanie u niego obrażeń naruszających czynności narządu ciała na okres powyżej siedmiu dni.

Sąd przychylił się do wniosku organów ściągania i aresztował go na najbliższe trzy miesiące. Teraz 25-latkowi grozi do 10-ciu  lat więzienia.asp. Dorota Rupińska
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji
w Rypinie

Zobacz także

Zablokowana "stara jedynka"
Łączna wartość przebudowy i modernizacji dróg w regionie to 66,5 mln zł
„ Z ANWILEM PRZEZ ŚWIAT"
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja