WLKA

Finiszują

Wyniki meczów WLKA rozegranych 10/11.03.2018 r.

Maspol D&R – Selenka/DGS  90-93 (23-21,18-14,20-27,29-31)

Maspol: Czernielewski 5(1), Witwicki 9, Syska 4, Kłosowski 23(2), Trymerski 8(2), Markiewicz 10(2), Kujawa 20, Niedzielski 2, Witkowski 9(1). Tr. B. Kujawa

DGS: Deskiewicz 7, Nowakowski 8, Zboiński 14(3), Tuszyński 10(1), Jaroszewski 26(1), Tucholski 24(2), Łukowski 2, Podgórski 2. Tr. Ł. Paradowski

 

Saniko – Groneko 39-103  (4-26,9-24,14-29,12-24)

Saniko: Dybalski Ł. 5(1), Dybalski K. 4(1), Charzewski 2, Wawrzeńczak Ł. 12(2), Mularski 10(2), Lewandowski 6. Tr. Ł. Dybalski

Groneko: Wójcik 21, Pawlata 10, Zieliński 16, Gibczyński 8, Żbikowski 24(2), Kowalczyk 6, Zawadzki 12, Kuliński 4, Karpiński 2. Tr. P. Pawlata

 

Mega Print – Chemikor 36-77  (3-12,14-29,6-9,13-27)

Mega; Hybiński 1995), Sarnowski 11(1), Morawski 2, Walk 2, Ciesielski 2. Tr. J. Lewanowski

Chemikor: grzybek B. 20(5), Wyborski 2, Miklaszewski 6, Ulanowski 6, Pilarski 2, Spryszynski 14, Grzybek M. 2, Waliszewski 7(1), Falkowski 8, Gawłowski 10.tr. M.Kryska

 

Green Team – Promot Centrum Komputerowe 61-71 (15-16,15-17,11-16,20-22)

Green: Mejer 17(1), Pawlak 6, Urlich 14(2), Binkowski 5(1), Miziołek 12(1), Boryczko 2, Ochmański 5. Tr. O. Kauwa

Promot: Stawicki 2, Grzędzicki 10, Kijewski 17, Bartoszynski 5(1), Nowakowski10(1), Michalak 27. Tr. S. Grzegorzewski

 

Ekoryniec – UKS Feniks/Restauracja Polska  97-62 (15-15,20-11,32-21,30-15)

Ekoryniec: Różanowski J. 26(8), Witwicki 25(4), Stojak 22, Przystupa 3, Wasik 12(1), Wojciechowski 8, Bracisiewicz 3, Rosiński 6. Tr. S.Witwicki

Feniks: Nowakowski K. 14(2), Ziółkowski 5(1), Nowakowski P. 20, Chruściel 12, Kulpa 6, Janiszewski 5(1). Tr. R.Walczak/B Rojewski

 

Piast Bądkowo – End Corr  65-49 918-15,23-9,8-11,16-14)

Piast: Marciniak 15, Kapeliński 13(1), Danielak D. 8, Danielak R. 18(2), Rosiak M. 11(1). Tr. P. Marciniak

End: Łydka 19(4), Królikowski 7(1), Lewandowski 11, Krzywiec 4, Wojciechowski 8. Tr. W. Królikowski



Open partner/AutoserwisP2 – AZS/PWSZ  88-61 (21-9,28-17,26-20,13-15)

Autoserwis: Skowroński 9(1), Jętczak 10, Gawlak 16(3), Zięty 7, Kowalczyk 11, Skotnicki 11(1), Ochocki 16, Zych 8(1). Tr. M. Skowroński

AZS: Brzezinski 20, Wiśniewski 19(3), Sochacki 6, Szałek 5(1), Pietrzak 9, Szpadziński 2. Tr. W. Pietrzak

 

Flormet – BHP Ekspert 85-83 (21-24,25-20,19-23,20-16)

Flormet: Kołodziejczak 18(2), Cykowski 18(1), SAługa 31(5), Pawlak 7(1), Kowalewski 11. Tr. M. Chodorowski

BHP: Świech 44(1), Kosiński 6(2), Kucharski 22(2), Wojciechowski 6, Królikowski 3, Walczak 2. Tr. W. Królikowski




Sangaz/PartWlo.pl – Delecta  60-62 (10-12,14-12,22-17,14-21)

Sangaz: Więckiewicz 3(1), Czajkowski Ł. 11(3), Czajkowski M. 8, Franczyk 2, Jaroszewski 6, Mirolewicz 17(2), Kwiatkowski 4(1), Jędrzejewski 11(1). Tr. J. Jaroszewski

Delecta: Koziorowicz 4, Sulkowski 9, Siecinski 5(1), Skalinski 2, Pałucki 9(1), Borkowski 8(2), Świeciak 10, Chojnacki W. 4. Lebiedzinski 11. Tr. K. Czarnecki



Tabele po meczach rozegranych 10/11.03.2018 r.

 

I liga

 

  1. wloclawek.info.pl                       10 18 726-525

  2. OpenPartner/AutoserwisP2          10 18 649-536

  3. BHP Ekspert                               11 18 767-682

  4. Flormet                                      10 15 646-596

  5. Delecta                                       10 13 616-720

  6. AZS/PWSZ                                  11 13 597-772

  7. Sangaz/PartyWlo.pl                     10 12 596-746



II liga

 

  1. Promot Centrum Komputerowe            11 21 854-603

  2. Chemikor                                            11 21 736-531

  3. Ekoryniec                                           11 19 779-653

  4. Selenka/DGS                                      11 19 779-680

  5. Piast Bądkowo                                     11 19 679-599

  6. Green Team                                        11 17 682-551

  7. Groneko                                             11 17 767-660

  8. Maspol D&R                                       11 16 736-739

  9. Mega Print                                          11 14 572-683

  10. End Corr                                              11 13 610-726

  11. UKS Feniks/Restauracja Polska       11 12 577-863

  12. Saniko                                                  11 10 512-911



Terminarz i inne informacje jutro(poniedziałek)

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja