Sukces warcabistów z Muzycznej

W zawodach wzięło udział osiem reprezentacji. Turniej rozgrywano system „każdy z każdym”

7 marca br. w Sali Szkoły Podstawowej nr 3 w Toruniu odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS I-IV W WARCABACH KLASYCZNYCH. 

Drużyna UKS PRESTO reprezentująca  Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną po rozegraniu wszystkich partii zdobyła 9 punktów meczowych, co pozwoliło zająć IV miejsce w województwie. Jest to bardzo dobry wynik, zważywszy, że był to debiut w „poważnych” zawodach młodych warcabistów z Muzycznej.

Sukces indywidualny odniosła Natalia Kapuścińska, która grając na pierwszej warcabnicy wygrała wszystkie swoje gry, zdobywając 7 punktów i została najlepszym zawodnikiem Turnieju.  Oprócz Natalii w drużynie OSM grali: Magdalena Tomczak (3,5 pkt.), Maria Podlewska (2 pkt.) i Nikodem Kucharuk (5 pkt.).

Mistrzostwo  zdobyła reprezentacja SP 3 z Torunia (12 pkt.), II miejsce SP 60 z Bydgoszczy (11 pkt.), a III SP 28 z Bydgoszczy (10 pkt.)

Już 14 marca kolejna edycja Mistrzostw, tym razem dla uczniów klas V-VII, na których drużyna OSM będzie broniła Mistrzowskiego tytułu zdobytego w zeszłym roku.

 

Zobacz także

W najbliższą środę
Biały Listek CSR
Dla odwiedzających muzea tej nocy przygotowano specjalne atrakcje
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja