Oliwia Kuźniewicz i Dominika Rzadkowolska z "Długosza" wygrały konkurs z historii

Dwie nastolatki z Włocławka najlepsze z historii

28 lutego w Toruniu odbył się finałowy etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Naszą szkołę (a jednocześnie jako jedyne gimnazjalistki z Włocławka nasze miasto) reprezentowały Oliwia Kuźniewicz z kl. IIa  i Dominika Rzadkowolska z kl. IIId. Dzisiaj z radością gratulujemy zarówno Oliwii, jak i Dominice zdobycia tytułu laureata. Życzymy, aby satysfakcji z osiągnięć towarzyszyły dalsze sukcesy w nauce i nie tylko. 

foto: K.Jabłoński

żródło: http://zskdlugosz.pl

 

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja