Wyniki spotkań WLKA rozegranych w sobotę 03.03.2018 r.

WLKA

Zwyciężali faworyci.

Selenka/DGS – Chemikor  65-83 (12-14,14-23,15-18,24-28)

Selenka: Deskiewicz 4, Nowakowski 2, Zboinski 11(3), Tuszyński 5, Jaroszewski 14(2), Tucholski 10(2), Łukaszewski 7(1), Zandarski 2, Wiśniewski 7(2), Podgórski 3. Tr. M.Zboinski/Ł Paradowski

Chemikor: Falkowski 1, Grzybek B. 18(4), Wyborski 8(1), Miklaszewski 11, Ulanowski 9(1), Pilarski 2, Spryszyński 5, Waliszewski 18(4), Gawłowski 11. Tr. M. Kryska

 

Open Partner/AutoserwisP2  - BHP Ekspert 81-66 (11-18,21-11,22-18,27-19)

Autoserwis: Skowroński 27(3), Szperling 12(1), Jętczak 3, Gawlak 7(1), Nowak 2, Zięty 6, Kowalczyk 8(2), Ochocki 2, Zych 14(4). Tr. Maciej Skowroński

Ekspert: Świech 16, Frontczak 16(2), Wojciechowski 2, Kłódkowki 9(2), Kożan 18(2), Szląskiewicz 4, Ręgocki 1. Tr. W. Królikowski

 

Wyniki z 04.03.2018r.

 

Green Team – UKS Feniks/Restauracja Polska  76-53 (16-10,21-17,19-11,20-15)

Green: Kasprzycki 2, Mejer 18(1), Baranowski 8(1), Pawlak 5(1), Urlich 14(1), Miziołek 17, Boryczko 4, Pałucki 2, Ochmański 6(2). Tr. O. Kauwa

Feniks: Wasilewski 2, Nowakowski K. 6, Ziółkowski 4(1), Ozdoba 2, Nowakowski P. 19(1), Chruściel 16, Przystałowski  4. Tr. R.Walczak/B. Rojewski

 

Promot Centrum Komputerowe – Selenka/DGS 69-62 (24-20,21-9,12-18,12-15)

Promot: Grzedzicki 1, Kijewski 13, Grzegorzewski S. 2, Bruździński 3, Nowakowski 22(2), Michalak 28(2), tr. S. Grzegorzewski

Selenka: Deskiewicz 2, Nowakowski 4, Zboiński 25(7), Tuszynski 7(1), Jaroszewski 12, Łuko7(1), Wiśniewski 3, Paradowski 2. Tr. M.Zboiński/Ł.Paradowski

 

Delecta – AZS/PWSZ 61-68 (11-12,19-23,17-10,14-23)

Delecta: Sulkowski 2, Siecinski 9(1), Urbański 2, Borowski 24(5), Chojnacki 6, Frontczak 12(3), Lebiedzinski 6. Tr. K. Czarnecki

AZS: Rybka 8, Brzeziński 16, Wiśniewski 23(4), Sochacki 8, Szpadzinski 2, Pietrzak 11(2), tr. W. Pietrzak

 

BHP Ekspert – Sangaz/PartyWlo.pl 92-76  (18-22,21-14,28-15,25-25)

BHP: Świech 9, Frontczak 33(4), Kucharski 6, Wojciechowski 3, Kłódkowski 17(1), Szlaskiewicz 18(4), Ręgocki 6, tr. W.Królikowski

Sangaz: Więckiewicz 9(1), Czajkowsk Ł. 11(1), Rojewski 4, Jaroszewski 15, Mirolewicz 32(4), Kwiatkowski 5. Tr.  J. Jaroszewski

 

wloclawek.info.pl – Flormet  78-75 (20-20,11-17,24-21,23-17)

info: Pawłowski 9, Pawlak 14, Ręgocki 10(1), Ćwikliński 15(2), Krawiec 30(2). Tr. B. Rędzikowski

Flormet; Kołodziejczak 11(2), Cykowski 10(2), Saługa 10, Janczura M. 14(1), Janczura Ł. 4, Stachera 19(2), Kowalewski 7. Tr. M. Chodorowski




Tabele po meczach rozegranych 03/04.03.2018r

 

I liga

 

  1. wloclawek.info.pl                      9 18 726-525

  2. BHP Ekspert                              10 17 684-597

  3. OpenPartner/AutoserwisP2     9 16 536-475

  4. Flormet                                        9 13 561-513

  5. AZS/PWSZ                                  10 12 536-684

  6. Delecta                                         9 11 554-660

  7. Sangaz/PartyWlo.pl                   9 11 536-684



II liga

 

  1. Promot Centrum Komputerowe    10 19 783-542

  2. Chemikor                                            10 19 659-495

  3. Selenka/DGS                                      10 17 686-590

  4. Ekoryniec                                            10 17 682-596

  5. Piast Bądkowo                                   10 17 614-550

  6. Green Team                                       10 16 621-580

  7. Groneko                                              10 15 664-621

  8. Maspol D&R                                       10 15 646-646

  9. Mega Print                                          10 13 536-606

  10. End Corr                                              10 12 561-671

  11. UKS Feniks/Restauracja Polska       10 11 514-766

  12. Saniko                                                  10 9 473-808



Terminarz na 10/11.03.2018r.

 

Sobota 10.03.2018

Godz. 15.30 Selenka/DGS – Maspol D&R

          16.55 Groneko – Saniko

          18.20 Mega Print – Chemikor

          19.40 Green Team - Promot Centrum Komputerowe

 

Niedziela 11.03.2018r.

Godz.   9.00 Ekoryniec – UKS Feniks/Restauracja Polska

           10.25 Piast Bądkowo – End Corr

           11.50 AZS/PWSZ – Open Partner/AutoserwisP2

           13.15 Flormet – BHP Ekspert

           14.40 Sangaz/PartyWlo.pl - Delecta

 

Zobacz także

Turniej organizowany jest w ramach zadania dofinansowanego z budżetu Włocławka
Grand Prix Zalewu Włocławskiego 2018
Turniej finałowy - Włocławek (25-27.05.2018 r.
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja