Mistrz Polski Michał Jarliński

Sukcesy pięściarzy Championa

W dniach 27.02-04.03.2018 w hali Ciechocińskiego OSiRu odbywały się mistrzostwa Polski juniorów w boksie.

Z pięciu zakwalifikowanych zawodników Championa aż czterech zdobyło medale. Mistrzem Polski został Michał Jarliński w wadze 69 kg, wice mistrzem Marcin Gołębiewski w wadze+91 a brązowe medale zdobyli Igor Kowalski w wadze 60 i Marcel Wańkowski waga 75kg. W klasyfikacji drużynowej województwo kujawsko-pomorskie zajęło pierwsze miejsce. Puchar za najlepszy klub powędrował w ręce szkoleniowców Championa Włocławek a najlepszym zawodnikiem mistrzostw uznany został Michał Jarliński. Tego sukcesu nie było by bez trenerów Kamila Korpowskiego i Roberta Osmólskiego którzy na co dzień dbają o formę zawodników.

Turniej finałowy - Włocławek (25-27.05.2018 r.