Teatralna „Śpiąca królewna”

25 lutego (niedziela)

Na zakończenie „Ferii Zimowych 2018” na włocławskiej scenie teatralnej zagoszczą aktorzy Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry, którzy przyjadą do Włocławka ze swoim najnowszym przedstawieniem dla całych rodzin.

„Śpiąca królewna” to kostiumowe widowisko adresowane do dzieci w różnym wieku. W spektaklu aktorzy wykorzystują, oprócz stylowych kostiumów, również klasyczne lalki teatralne, a także formy animowane, których przykładem jest ukazujący się na scenie ponad dwumetrowy duch.

Spektakl wystawiony będzie w Teatrze Impresaryjnym ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne, w niedzielę o godz. 11.00.

Więcej na ten temat: http://teatrwloclawek.pl/spiaca-krolewna-2/

Natomiast "Teatr cieni zaprasza na:

- rodzinne warsztaty twórcze  25 lutego o godz. 11.00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej rozpoczną się rodzinne warsztaty twórcze, których cechą będą działania plastyczne i teatralne. Uczestnicy wykonają kukiełkowe postacie, które będą animować ruchem i dźwiękiem podczas wspólnej zabawy w teatr cieni.

Prowadzący warsztaty toruńscy artyści Alicja Wieczorek i Grzegorz Wawrzyńczak opowiedzą o powstawaniu barw pochodnych i oddziaływaniu światła na przedmioty.

 

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja