Starzy, młodzi, nie ważne. Wszyscy grają w basket

WLK-a

Mecze WLKA rozegrane 10.02.2018 

Groneko – Chemikor  63-81  (16-18,14-20,8-25,25-18)

Groneko: Wójcik 11, Pawlata 11(1), Gibczyński 2, Żbikowski 9(1), Kowalczyk 23, Zawadzki 4, Karpinski 3. Tr. P. Pawlata

Chemikor: Kauwa 1392), Grzybek B. 14(4), Wyborski 2, Miklaszewski 2, Nencki 4, Ulanowski 15(2), Spryszynski 7, Grzybek M. 2, Waliszewski 8, Gawłowski 10, Sporny 4. Tr. M. Kryska

 

Maspol D&R – Saniko  89-56  (28-13,18-22,18-12,25-9)

Maspol: Witwicki 12(3), Syska 9, Kłosowski 27(1), trymerski 4, Markiewicz 4, Kujawa 19(1), Niedzielski K. 7(1), Siemianowski 7. Tr. B.Kujawa

Saniko: Szymański 3(1), Rakoczy 5, Dybalski Ł. 9, Charzewski 9, Dybalski K. 4, Mularski 26(4). Tr. M. Szymański

 

UKS Feniks/Restauracja Polska – Mega Print  48-72  (6-26,18-13,10-14,14-19)

Feniks: Nowakowski K. 3(1), Szubski 2, Baranowski 2, Lewandowski 2, Ozdoba 1, Janiszewski 14(2), Nowakowski P. 9, Chruściel 6, Kulpa 9, tr. R.Walczak

Print: Gontarek 16, Jankowski 2, Szarpak 6, Durma 24, Kruszka 5, Sarnowski 7, Walk 6, Ciesielski 6. Tr. J. Lewandowski




Mecze rozegrane 11.02.2018

 

Green Team – End Corr  68-42 (17-7,13-13,15-10,23-12)

Green: Mejer 14, Baranowski 9, Urlich 4, Miziołek 24, Ochmański 17. Tr. O. Kauwa

Corr: waćko 4, Lewandowski 1, Łydka 8, Zakrzewski 3(1), Dagga 11, Skowroński 2, Wojciechowski 2, Witkowski 3, Szałański 8. Tr. W. Królikowski

 

Ekoryniec – Piast Bądkowo  71-64 po dog. (18-19,13-11,17-12,8-14,15-8)

Ekoryniec: Rosiński 4, Przystupa 2, Borkowski 2, Różanowski J. 16(2), Wąsik 1593), Różanowski M. 7(1), Wojciechowski 2, Stojak 23(2). Tr. Ł. Szląskiewicz

Piast; Rosiak M. 11, Marciniak 16(1), Kapeliński 13(3), Danielak D.15(1), Kotowski P. 7, Rosiak K. 2. Tr. Piotr Marciniak

 

Flormet – Sangaz/party.wlo.pl 95-55  (16-18,23-12,26-15,30-10)

Flormet: Kołodziejczak 19(6), Cykowski 7(1), Janczura E. 31(6), Biliński 9(2), Wojtkowski 3(1), Janczura Ł. 6, Stachera 20(5). Tr. M. Chodorowski

Sangaz: Więckiewicz 8, Czajkowski Ł. 8(2), Czajkowski M. 2, Franczyk 2, Mirolewicz 9(1), Kwiatkowski 8(2), Jędrzejewski 20. Tr. J. Jaroszewski

 

AZS/PWSZ – wloclawek.info.pl 39-96  (7-19,12-15,8-32,12-30)

Info: Przybyłowski 3(1), Rosiak 12(4), Majchrzak 17(1), Pawłowski 15, Cichorski 1, Korpalski 4, Pawlak 4, Ręgocki 18(1), Krawiec 22(4). Tr. B.Rędzikowski

AZS: Rybka 5(1), Brzeziński 11, Wiśniewski 7(1), Szałek 5(1), szpadziński 2, Kujawski 3(1), Ozimiński 6. Tr. D. Rybka



Tabele po w/w meczach

 

TabelaI liga



1. wloclawek.info.pl                        8   14   559-401

2. BHP Ekspert                               7   12   452-365

3. Flormet                                      8   12   488-435

4. Open Partner Autoserwis P2         7   12   380-353

5.Sangaz/party.wlo.pl                     7    9    423-495

6. Delecta                                      7    9    437-517
7. AZS/PWSZ                                  8    9    415-549







Tabela II ligi

 

  1. Chemikor                                          9     17   576-430

  2. Selenka/DGS                                    8     15   559-438

  3. Promot Centrum Komputerowe          8     15   635-425

  4. Ekoryniec                                         9     15   597-545

  5. Piast Bądkowo                                  9     15   525-492

  6. Maspol  D&R                                    9     14   592-568

  7. Green Team                                     9     14   545-527

  8. Groneko                                          9     13   586-567

  9. Mega Print                                       9     12   481-527

  10. End Corr                                          9     11   510-586

  11. UKS Feniks/Restauracja Polska          9     10   461-690

  12. Saniko                                            9      8    415-719




Terminarz na 24/25.02.2018 

 

Sobota 24.02.2018

Godz. 15.30 End Corr – Ekoryniec

          16.55 BHP ekspert – AZS/PWSZ

          18.20 UKS Feniks – Green Team

          19.45 Selenka/DGS – Chemikor

 

Niedziela 25.02.2018

 

Godz.  9.00 Sangaz/party.wlo.pl – wloclawek.info.pl

         10.25 Saniko – Piast Bądkowo

         11.50 Maspol D&R – Groneko

         13.15 Promot Centrum Komputerowe – Mega Print

         14.40 Open Partner/AutoserwisP2 – Delecta

pauzuje: Flormet



Zobacz także

Turniej organizowany jest w ramach zadania dofinansowanego z budżetu Włocławka
Grand Prix Zalewu Włocławskiego 2018
Turniej finałowy - Włocławek (25-27.05.2018 r.
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja